Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
İntikam düğün günü yenen bir yemektir
Sezon: 6 Bölüm: 21

Hangi kutlama olaysız geçti ki sizinki de geçsin?

Bir kez daha bir bölümün ardından merhabalar efendim. Az önce arşive bakarken fark ettim, bu yazı siteye The Vampire Diaries ile ilgili yazdığım 41. yazı olmuş. Bir ekstrayı saymazsak da bu sefer haftaya yayınlanacak olan sezon finali 41. yazı olacakmış. O nedenle 41 kere maşallah deyip bu dizinin artık sezon finali yapmasını istediğimi bir kez daha belirteyim ve bölüme geçeyim:

Ekstra 1: Kısa süre önce kesinleşti: Julie Plec teyze The CW’ya eş zamanlı üçüncü dizisini, yani Cordon’u sattı. Eylül’de ya da sezon ortasında izleyeceğiz. Konusunu daha önce şurada yazmıştım. Bu haber ayrıca şu demek oluyor, dizide Kai’yi oynayan Chris Wood o dizinin başrolünde olacağı için gelecek haftaki sezon finalinde başına her türlü bela gelebilir. Kardeş dizi The Originals’ın Dahlia’sı da kadroda. Yani…Anladınız.

Ekstra 2: Daha önce Ian-Nikki evliliğinde basına ilk yansıyan uzaktan çekilmiş flu resimlere yer verebilmiştim. Nihayet düzgün bir tane de geldi. Ayrıca birkaç gün önce düzenlenen bir TVD panelinde yer alanlardan biri olan Ian,  orada bulunan eşi Nikki ile panel sırasında öpüşmüşler. Bunu niye yazdım bilmiyorum, ama hazır yazmışken bari olayın görüntüsünü de koyayım.

Bu dizinin sezon finaline girmesini istememin nedenleri içinde tabii ki bu ikisinin evliliği, Nina’nın alakalı-alakasız ayrılığı ve hepsinden önemlisi fanların tüm bu olanlara verdiği saçma sapan tepkiler var. İlk başta biraz bozulmuştum ama Nina Dobrev iyi yapmış gitmekle, hatta az bile yapmış. Şunlar umarım tez zamanda çoluk çocuk da yapar, herkes de bir rahatlar veya susar. Dinimiz amen.

Sahi ne diyordum ben?

1 2 3 4
Aytaç Kara
08/05/2015 20:53
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR