Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bırakalım böyle kalsınlar!
Sezon: 6 Bölüm: 17

Bir The Vampire Diaries bölümünden daha merhabalar efendim. 16 Nisan’a kadar ara vermeden önce yayınlanan bu bölüm, bence bazı noktalarda tahmin edilesi ama totalde tatmin olunası olmuş. Özellikle de sonlara doğru yaşananlarla… Bozmasınlar bile istedim. Matt, Tyler ve Olivia’nın olmadığı bölüme gelecek olursak:

Ekstra 1: Julie Plec teyze The CW için gelecek sezona yeni bir dizi hazırlığı içinde, adı da Cordon. Konusu:  Ölümcül bir bulaşıcı hastalık Atlanta’da kendisini gösterdiğinde şehir çabucak karantina altına alınır. Hayatları için savaşmak zorunda kalan insanlar da şehirde sıkışıp kalmışlardır. Dizi, birbirini seven ama trajik bir şekilde ayrı düşen kişilerin hikâyesi, kordonun içindeyken insanlığın nasıl yozlaştığı ve beklenmedik kahramanların ortaya çıkışı üzerine.

Benim bunu yazmamsa sadece Plec teyze için değildi. Dizinin Kai’si Chris Wood, dizinin kadrosuna ‘başrol’ olarak girdi; proje Mayıs içinde kanaldan onay alırsa oyuncuyu yeni sezonda ‘orada’ izleyeceğiz. Yani… Bence anladınız.

[Bu bölümden sonra bir daha 1903’e dönmeseler bile bence şaşırmamak lazım.]

Geçtiğimiz bölümde Bonnie’nin geri dönüşüne bir giriş yapmış ve Caroline’ın insanlığını kapatması üzerinden gitmiştik. Sonunda da bu sefer Stefan’ın kapatmasıyla bölümü arkamızda bırakmış olduk. Bunda da oradan aldık yürüdük…

1 2 3 4
Aytaç Kara
21/03/2015 13:29
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR