Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
İntikam düğün günü yenen bir yemektir
Sezon: 6 Bölüm: 21

a) Bölümü Bonnie’nin rüya olduğu gayet belli olan içinde Kai-Lily ikilisini barındıran kâbusuyla açtı Malum olacağını anlamak için de alim olmaya gerek yoktu zaten. Ama yalan yok, nasılını merak ediyordum. Bonnie aleti yok ettiği için bir çıkış yolu yok görünse de ‘açık kapı’ muhabbeti yaratıp Kai’yi yardımsız kendiliğinden çıkardılar. Sanki kedi kaçıyor… Sonra da bölümün sonu camlara şenlik oldu. Ama bu kısım reklamlardan sonra…

b) Ben sezon finaline kalabileceğini düşünsem de Jo-Alaric düğünü bölümün merkezindeydi. Hamileliğin üstüne düğün stresini ekleyen, hatta bir ara fenalaşan Jo ve nedime Elena’nın yanına bir de düğün organizatörü Caroline eklendi. Bölümden sonra fragmana baktığımdan geleceğini biliyordum, zaten bir zahmet Jo-Alaric düğününe de gelsindi. Ama güzel de oldu tabii. Damon’ın insan olma kararına beklediğim ve en mantıklı olan cevabı verdi; etraftan özür dilemeye Elena üzerinden başladı ve erkek tarafını da kontrole almak dahil olmak üzere işe koyuldu.

c) Bölümün bir merkezi düğünse diğer merkezi de insan olma konusu tabii. Salvatore kardeşler düğüne hala zaman varken birlikte zaman geçirmek için uzaklaştı Stefan pek de şaşırmadığım bir şekilde kendi insan gibi yaşama deneyiminde kullandığı eve götürerek nasıl bir hayatın onu beklediğini göstermeye girişti. Bu kısımda fikrin bir tarafında Elena’nın olmasından ve bu durumu Damon’ın da konu uzamadan öğrenmesinden memnun kaldım. Gayet güzel “Saçmalama lütfen,” göstergesiydi ama anlamadı bizimki.

1 2 3 4
Aytaç Kara
08/05/2015 20:53
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR