Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Biraz Biraz Bitiriyoruz

* Kadro haberlerine başlayalım bakalım:

- Daha önce Breaking Bad’in Jesse’si Aaron Paul'un da dahil olduğu yeni dizilerden The Way’e Hugh Dancy (Hannibal) da dahil oldu. Yeni artık Hannibal’ın geri döneceğine dair ümitlenmekten vazgeçmeyen varsa lütfen geçsin. Diziyle ilgili detaylar linkte.

- Empire’ın ünlü konuklarına Pitbull ve Mariah Carey de katıldı. Pitbull dizide Jamal ile düet de yapacak.

- Game of Thrones hikâyesinin önemli bir parçası olan Üç Gözlü Kuzgun’u ikişer Altın Küre ve Oscar adaylığı olan Max von Sydow canlandıracak.

- Geri dönen The X-Files'ta Sheila Larken, Scully’nin annesi Margaret olarak diziye tekrar dönüyor.

- Marisol Nichols (NCIS), Teen Wolf hikayesinin önemli parçalarından Desert Wolf’u canlandırmak için diziye dahil oldu.

- Arrow ve The Flash’ın uzantı dizisi Legends of Tomorrow’un baş kötüsü Vandal Savage olarak Casper Crump yer alacak.

- Arrow yeni sezonuna Parker Young ve Rutina Wesley'i dahil etti. Detaylar

- The Flash ise çizgi romanlarda önemli bir yeri olan Wally West karakteri için kadrosuna Insurgent’ın Uriah’ı Keiynan Lonsdale’i kattı.

- Bir diğer süper kahraman ve çizgi roman uyarlaması Supergirl’e Lucy Lane rolü ile Jenna Dewan-Tatum (Witches of East End) dahil oldu.

- iZombie, Blaine’in babası olarak Robert Knepper’ı (Prison Break) kadrosuna kattı.

- AnnaLynne McCord (90210), ikinci sezonda yeni bir kadro ve konuyla dönecek olan Secret and Lies’a dahil oldu. Dizi, babasının emeklilik kutlamasında eşi öldürülen Eric’in (Michael Ealy) hikâyesini anlatacak, McCord ise Eric’in kardeşinin eşini canlandıracak.

Ayrıca Kenny Johnson (Bates Motel) da cinayet şüphelisi olarak diziye dahil oldu. Daha önce babayı Terry O’Quinn’in, öldürülen eş Kate’i ise Jordana Brewster’ın canlandıracağı açıklanmıştı.

- Komedyen Bill Hader (Saturday Night Live), Brooklyn Nine-Nine’ın üçüncü sezonunda yer alacak ve Holt’un terfi alması nedeniyle boşalan ekip patronluğunu üstlenecek.

- The Flash’ta General Eiling olarak izlediğimiz Clancy Brown, Chicago PD’ye dahil oldu. Ekip için muhbirlik yapan bir karakteri canlandıracak.

1 2 3
/ Aytaç Kara
09/08/2015 15:09
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI