Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Biraz Biraz Bitiriyoruz

* Karşımıza gelecek yeni dizilere dair şunlar var:

- Daha önce ihtimali yüksek bir dedikodu olarak çıkan bir haberin doğruluğu kesinleşti: Prison Break’i de diriltiyorlar. 10 bölümlük sezonla karşımıza geri gelecek ve ‘iki’ kardeşi de içinde barındıracak.

- 2016’da Stephen King’in kitabı 11/22/63’ün mini dizi uyarlamasında başrolde yer alacak olan James Franco, HBO’da yayınlanması planlanan yeni bir dizinin kadrosuna dahil oldu: The Deuce.

The Wire dizisinin yaratıcısı David Simon’ın hazırladığı dizi, 70’lerin New York’unda yükselişe geçen porno sektörünü merkezine alacak.

- Bu sezon Humans’ta izlediğimiz Colin Morgan (Merlin) ve Charlotte Spencer’ın (Glue, Stonemouth) başrolde yer alacağı bir BBC One dizisi gelecek. Detaylar

- 2007 yapımı başrolünde Mark Wahlberg’ün olduğu Shooter filmini televizyona uyarlamak isteyenler var. USA Network’te yayınlanması için hazırlanan dizi karşımıza gelirse başrolü geçen sezon Secrets and Lies’ta izlediğimiz Ryan Philippe olacak.

- Ünlü komedyen Louis C.K.’in hazırladığı Better Things dizisi FX’ten onay aldı, karşımıza gelecek. Dizi, üç kızını tek başına yetiştirmeye çalışan, oyunculuk yapan ve bir yandan da kendi özel hayatına zaman ayırmaya çalışan Sam’in hayatını anlatacak.

- 24’ün karşımıza yeniden geleceği ama bu sefer içinde tamamen yeni karakterler olacağı ve Jack Bauer olmayacağı açıklandı.

- Daha önce David Fincher’dan çıkma İngiliz dizisi Utopia’nın HBO’da geleceği açıklanmıştı. Ama bütçe görüşmeleri tıkanınca diziden vazgeçildi ve haliyle öldü.

 

* Son olarak geçtiğimiz haftanın ekstra haberlerine de gelirsek:

- The Leftovers’ın başrolü Justin Theroux ve nişanlısı ünlü aktris Jennifer Aniston nihayet evlendiler!

- Zooey Deschanel (The New Girl) de nişanlısı Jacob Pechenik ile evlendi, dahası bir kız bebek dünyaya getirdi.

- Hep gerçek hayattaki çiftler ayrılacak değil ya: Bu sezon yıllar sona dönecek olan The X Files’ta dizinin yokluğunda başrol karakterler Mulder ve Scully’nin ayrıldığı ve onları bu şekilde izleyeceğimiz açıklandı.

- Aynı şekilde The Muppets’ın kuklaları Miss Piggy ve Kermit de ayrılmışlar. Hatta site yazarlarından Defne Akman bunun üstüne bir yazı da yazdı.

- Falling Skies’ın Lexi’si Scarlett Byrne, Playboy’un kurucusu Hugh Hefner’ın oğlu Cooper ile nişanlandı.

- Dreama Walker, erkek arkadaşı Christopher McMahon ile evlendi.

1 2 3
/ Aytaç Kara
09/08/2015 15:09
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI