Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
TYRANT'ın torunu ve büyükelçisi

Noah Silver, Borgias'ta (sağda).

Borgias’da Benito Sforza rolünü canlandırdınız. Catherine Sforza’nın oğlu. Hapiste çok çektiniz. Epey işkence gördünüz. Bu role nasıl hazırlandınız?

O benim Amerika’daki ilk büyük rolümdü. Nasıl hazırlandım? İlk başta İngiliz aksanı üzerinde çalıştım. İşkenceye gelince nasıl hazırlandım bilmiyorum ama eğer fiziksel hareketleri fazla olan bir rol oynuyorsanız duygular daha kolay su yüzüne çıkıyor. Diğer oyuncular inanılmazdı. David Oaks, Sean Harris, Micheletto ödümü koparttı. Bu benim bir hapishane hücresinde bir metod oyuncusuyla ilk kez karşı karşıya geldiğim andı. Dolayısıyla fazla bir şey yapmam gerekmedi, beni gerçekten korkuttu.

Peki hiç birlikte sahnenin çekilmesinden önce vakit geçirmediniz mi?

Sean Harris benimle birlikte hiç vakit geçirmedi. Beni korkutmak istediği için benimle sette özellikle hiç konuşmadı. Hatta bizi tanıştırmak isteyenler olduğunda benimle konuşmak istemediğini söyledi. Sürekli bana kötü kötü bakıp durdu. Ben de Amerika’daki ilk işini yapacak olan 16 yaşında bir oyuncuyum. Yanlış bir şey mi yaptım acaba diye acayip tedirgindim. O işkence sahnesi böyle bir sürecin sonunda çekildi. Bir sonraki sezon buluştuk, konuştuk ve bu hikayeye birlikte güldük. Ona teşekkür borçluyum.

1 2 3 4 5 6
ETİKETLER : ekranella , Defne Akman , tyrant , foxlife
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR