Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Diken üstünde yürüyen kadınlar
Sezon: 3 Bölüm: 80

Ben zaten Özlem ve Kasım ilişkisine baştan beri karşıyım biliyorsunuz. He Özlem sevmeyi sevilmeyi hakediyor o ayrı. Kasım haketmiyor benim derdim o. Okuyucularımdan sevgili Nuray Polat  Özlem ve Kasım'ı yorumladı. Kendi beklentilerini de yanına iliştirerek. Buyrun....

Özlem o konağa geri dönecek!

Bu bölüm Özlem ve Kasım'a aitti. Özlem'e ben de çok üzüldüm. Kıza çok yazık ettiler. Sibel Kendal'dan hamile kalıp konağa getiriliyor, Kadriye Ana Kendal'a bir şey yapmıyor ama Özlem sevdalandı diye tüfekle kızı vuracak. Bunlar çözüm olsa... Neyse...

Kadriye Ana Sibel'e diyorki ''Aman kızım kimse duymasın,'' o da diyor ''Tamam Ana, sen merak etme.” Ben sandım ki gerÖekten kimseye demez. Konakta bilmeyen kalmadı resmen. E şimdi özlem nasıl geri dönecek konağa? Bir kere Kasım baskı yaptı, ille de kaçalım diye, Özlem'in suçu bile yok.

Kadriye Ana’nın kendi kardeşi bile ona en büyük ihaneti etti, onu affetti. Oğlunun yemediği halt kalmadı. Melek'i Recep konusunda affetmişti. Özlem’i mi affetmeyecek? Özlem o konağa geri dönecek! :))

Özlem hiç Kendal'dan sevgi görmedi ki. Özlem taşlı dikenli yoldan yürümek istemedigini zaten bir şekilde Kasım'a demişti. Ama işte bir kızın arkasında anne ve baba olmayınca, başka birinden duyduğu bir tatlı söz dünyaya bedel oluyor hemen kanıveriyor... Ya bir de bölümün ilk sahnesinde Kadriye Ana Özlem'i yere itince Özlem'in burnu kanadı, kanı Sibel'in eteğine  sildi ya... Aaahhh  Özlem ahhhh...  :(( Hilal Altınbilek  çok güzel bir kadın. Çok ama çok iyi bir oyuncu, yolu açık olsun.

Gelecek bölüm heyecanlı olacak belli. Sabri, Özlem ve Kasım'ın peşlerini bırakmaz artık.

Kasım’a da biri şans versin artık. Adam geçmişte yaptıklarından çok pişman, yeni bir hayat kurmak istiyor. Kenan Bey’in de ona böyle soğuk davranmasını beğenmedim. Adam sen ve Murat Ağa için neler yaptı. Eser Karabil de çok iyi parladı bu bölümde.

Özlem dedi ya Kadriye Ana'ya; "Zaten benim kimseye anam, kocam, evladım demeye hakkım yok," diye, Ne acı... Bir de Kasım'a; "Yemin ediyorum bu Sibel karısı haklıymış, sen dokunduğunu öldürüyormuşsun, beni de öldürdün!” dedi ya, off offf... Çok güzel konuşuldu bu bölüm. Emine ve Asım'ı da unutmadım. İkisi en güzelini hak ediyorlar. Gelecek bölümlerde Kasım Ayşe’yi ve Ayşe Kasım'ı öğrensin artık.

Sevgiler,

Nuray Polat

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sümüklü Papatya
19/04/2015 12:04
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR