Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
"Bir"...
Sezon: 1 Bölüm: 49

Tam tahmin ettiğimiz gibi oldu ve Defne Ömer'e dedesiyle ilgili emrivakiyi yapamadı, ama Neriman'a da karşı koyamadı. Ben hala Neriman'ın karşısında ezilip büzülen Defne'yi içime sindiremiyorum ya. Gerçi Neriman'da korkulmayacak gibi değil, ama Defne inan sen daha güçlüsün. Hatta o kadar güçlüsün ki Neriman bu barıştırma işini senden başkasının yapamayacağını bildiğinden sana geldi. Şunu bir anlasan artık!

Neriman seni de anlamak ne zor be kardeşim. Hem "Erkekler ne istediklerini bilmezler. Onlara ne istediklerini biz söyleriz. Komplike olan bizleriz," diyorsun, hem de Ömer'in bu kadar mükemmel bir erkek olmasının nedeni olarak kendini gösteriyorsun. Bir karar versen nasıl olur? Hangisi sensin? Yoksa hepsi mi?

Bir genç kız ve ailesi için isteme töreni hayatlarının en heyecanlı anlarından biridir. Hangimizin evinde o tatlı telaş yaşanmadı ki? Nihan, Serdar, Esra, Defne ve Türkan Teyze... O telaşı ne tatlı yaşattılar bize. Evin kızının evlenmesi, hem de doğru insanla evlenmesi çok mutluluk vericidir, ama iş artık o son noktaya geldiğinde hep "demek bizi bırakıp gidiyorsun" kıvamına gelinir nedense. Defne ve ailesinde de aynı şey oldu tabii ki. Defne'nin ailesine bayılıyorum. Neredeyse her bölüm bize aile olmanın güzelliğini, önemini öyle güzel hissettiriyorlar ki. Manyak filan, ama sımsıcak bir aile onlar... Onları izledikçe bazı değerlerin unutulmaması gerektiğini daha iyi anlıyorsunuz. Ve sevgili Hikmet Körmükçü... Sizi izlemek büyük keyif… Türkan rolünde harikalar yaratıyorsunuz. Benim anneannem olmak için çok gençsiniz, ama ne yalan söyleyeyim bazen kendimi sizin torununuz olarak hayal ediyorum. 

Kaçak Defne yapmışlar çok güzel olmuş:) Hoş üzerindeki o etekle o balkondan nasıl kaçtı pek çözemedim, ama olsun:) Arada hafif kesintilere uğrasa da birlikte harika zaman geçirdiler. Defne "İki gün sendeyim," dediğinde Ömer'in tepkisi şahaneydi. Koray'ı gönderdikten sonra Ömer'in "İddialı geldim diyorsun," demesine Defne'nin "Sana geldim," demesi de... Sadece iki kelime, ama içerdiği anlam çok büyük! Defne'nin rüyasının bir bölümü daha gerçek oldu. Sanırım sıra son bölümde. Yani "belki de üç kişi"de ^.^ Bakalım bu sezon mu yoksa 2. sezon mu (ay söylemesi bile güzel be 2. sezon heyyooo) göreceğiz? 

1 2 3 4
Seyda Yalvaç
05/06/2016 01:50
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR