Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Benim dövmem senin dövmeni döver
Sezon: 1 Bölüm: 7

Ekip Draclyn’e girmenin yolunu ararken gördük ki kimseye güvenmeyeceksin arkadaş. Bölgenin şerifini de işin içine almışlar. Adam bayağı ikili oynadı. Tamam tamam hakkını yemeyeyim uyardı derinlerden ama bizim delibozuklar dinlemedi tabii ki. Adrese geldiklerinde bir de ne görsünler! Takım direktörü Mayfair’in ite kakalaya gizlediği dosyada adı geçen muhbir tam karşılarında.

Çık tıtlısın çınım ama bi laf dinleseydin iyiydi^^

Takımın merkez kısmı pıtırcık Patterson sevgilisine laf geçiremiyor arkadaşlar. David kişisi durmuyor, durdurulmuyor. Sen al dövmenin olduğu kağıdı çık sokaklara. İşe yaramıyor demiyorum, sevgi nedir emektir o da cepte, ama illa ilişkin için çaba sarf edesin varsa ne biliyim sürpriz yap, yemek yap, çiçek al. Kızın dövmesinin peşinden gitmek nedir?

Mayfair’in hatalarının su yüzeyine çıkma arifesi olmasa kovuluyordu bizim pıtırcık. Yalnız belirtmeden geçemeyeceğim. Konu çok orijinal değil miydi ya. Kemerdeki numaralandırmayı USKN’e bağlamak. Bilmiyorum ama her babayiğidin harcı değilmiş gibime geliyor. Ormanda köşeye sıkışan saha ekibi ve Kurt Weller dövmesinin üstündeki gözetleme kuleleri içinde aynı orjinallik geçerli.

FBI olduğu için olmasın pıtırcık!

Sen benim Weller’ıma dokunamazsın. Benim!

Tamam tatlım bak kimseye bir şey olmadı. Weller gayet iyi. Ama şimdi doğruya doğru silahın  poposuyla suratına geçirince bir içimin yağları erimedi değil. Eline sağlık Jane’ciğim.

Tamam Jane seveceğim seni, şüphe etmeyeceğim bir daha, vurma artık☺

Zapata ve Kurt muhbirin üstünden çıkan takip cihazını uzaklaştırmak için ekipten ayrılınca Reade’le Jane yalnız kalıyor. Ve muhbiri kurtarmaya gelenlerle çatışma yaşanıyor. Reade vurulunca da fedakar, cefakar, şefkat abidesi Jane’imiz de ortaya atıyor kendini. Ben böyle çatışma sahnelerinde acayip geriliyorum. Hele bir de çekim açıları filan iyiyse. Kendimi sahnenin içinde hissediyorum. –Tamam izin veriyorum gülebilirsiniz. Tamam abartmayın, gülebilirsiniz dedim, kahkaha demedim. Lütfen ama.-

1 2 3 4
Buse Savaş
09/11/2015 01:52
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR