Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Racon’u kim keser, aslan mı, tilki mi?

İki sosyal medya fenomeni, genç neslin severek izlediği oyuncu Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir cepte. Bir zamanların hatta şimdiki zamanın en karizmatik adamlarından biri Mehmet Aslantuğ, cepte. Tomris İncer gibi bir oyuncu, orada. Gözleri ve müstehzi gülümsemesi ile Sezin Akbaşoğulları da kadroda. Üstüne bir de Sarp Akkaya kadroda arz-ı endam ederken Racon: Ailem İçin hakkında kim iddiasız diyebilirdi? Ekranella yazarları sizin için izledi, kafalar biraz karıştı diyebiliriz. Neden mi dersiniz, buyurun yazıya.

Aytaç Kara: Kadronun çekiciliğine girmeyelim, bitmez

Ben çok Türk dizisi izleyen birisi değilim ama belli isimler veya konular kendisine çekebiliyor işte. Racon’da da bu oluverdi… Kadronun çekiciliğine girmeyeyim, bitmez. Özene bezene bulmuşlar sanki… Ama totalde Seçkin Özdemir ve kardeşiyle olan diyaloğunu pek sevdiğim Sezin Akbaşoğulları’nı daha izlenir bulduğumu itiraf edebilirim. Konu itibarıyla etraf erkek kaynasa da bir şekilde denge sağlanabilir aslında. Sağ olsunlar, güzel bir jenerikle baştan yenik de başlamamışlar. Senaryoya gelirsek, işte onun bana pek geçmediğini söyleyebilirim; açıkçası dağınıktı.

Kulağımı fena tırmalayan bir diğer konu da müzikler oldu… Seçimleri demiyorum, iyi kotarılmış ama çok fazla kullanılmıştı.  Müzik ve melodiler hiç durmadı; üstüne fondan konuşup duran adamı da sayarsak vallahi bitmedi; o arada ben bittim.

Benlik olmadığını düşünsem de izlenir bir dizi çıkarmalarından memnunum. Salı günü her ne kadar etraf dizi kaynar hale gelse de güzel alternatif olmuş. Yolu açık olsun.

1 2 3 4

11/03/2015 04:24
YORUMLAR
DİĞER HABERLER