Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Ne Münasebet setinden ilk kareler kahkaha sinyalleri veriyor!

Başrollerini Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı, bu yazın en iddialı dizisi “Ne Münasebet”in setinden ilk kareler yayınlandı! Birbirine tamamen zıt iki karakterin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan dizi; birbirinden renkli ilk kareleri ile izleyicilerini ne kadar eğlendireceğinin sinyallerini şimdiden veriyor. “Ne Münasebet” dizisi, Haziran ayında Show TV ekranlarında!

 Yaz döneminin en iddialı yapımlarından Ne Münasebet” dizisi, Haziran ayında Show TV’de seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken dizinin setinden ilk kareler de yayınlandı.  Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizide set aralarında da eğlence hız kesmiyor. Sarp Levendoğlu ile İnan Ulaş Torun’un çekimler arasında oyun oynadığı kareler dizinin hikayesi kadar kamera arkasının da ne kadar eğlenceli olduğunun sinyallerini veriyor. 

 Ne Münasebet” birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan, aynı zamanda birbirileriyle tartışmaktan da geri kalmayan iki zıt karakterin bir araya geliş hikâyesini anlatıyor. “Ne Münasebet”, maceraperest ve bir o kadar da sorumsuz bir karakter olan Demir (Sarp Levendoğlu) ile kendini işine adayan idealist ve biraz da “erkek Fatma” halleriyle dikkat çeken Nil (Pelin Akil) karakterinin zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlıyor. Farklılıklarıyla ortak başarılara ulaşmaya çalışan ve bunun için oldukça mücadele veren ikili için, nihayetinde romantik yakınlaşmanın da kaçınılmaz olacağı “Ne Münasebet” dizisi; hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla bu yazın en iddialı yapımlarından biri olmaya aday.

 “Ne Münasebet”; “Eski Hikâye” ve “6 Mantı”  gibi başarılı yapımlarıyla tanınan ARC Film tarafından hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Levendoğlu ve Akil’in yanı sıra; İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven, Bahar Akça gibi başarılı isimler yer alıyor.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER