Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Sen mi yaptın anne?
Sezon: 3 Bölüm: 70
 

 
Yazan; Nuray Polat

Kasım: Bu bölüm az da olsa gördük Kasım'ı. Bu karakter, dizide en hoşuma giden karakter. Zamanla değişti ve iyi bir adam oldu (olmaya çalışıyor). Aşık oldu ve neyin doğru ya da yanlis olduğunu anladı. Kasım ve Sibel'i çok merak ediyorum, acaba gelecek bölümlerde neler olacak? Hele ki Kasım Ayşe'yi ve Ayşe Kasım'ı nasıl öğrenecek? Bu sahne çok yakındır umarım. Davranişlarını merak ediyorum. Eser Karabil bu rolü oynamıyor, yaşıyor. O kadar iyi ki her bölümde bir kez daha gösteriyor oyunculuğunu. Tebrik etmemek elde değil. Dizideki aksanı da süper! Özlem ve Kasım'ı, Kasım ve Kendal'ı, Sibel ve Kasım'ı ama en cok Ayşe ve Kasım'ı çok merak ediyorum. Umarim gelecek bölümde biraz daha görürüz onu ekranda. Sevgilerr...

Yaa işte böyle... Karagül'ün çılgın fanları Papatya'larını kırmayıp bu haftayı dilleri döndüğünce anlatmaya çalıştı. Sabırla okuyan herkesin gözlerine sağlık.

Not: 71. bölüm fragmanı herkesin ortak görüşü olduğu üzere benim de en çok beğendiğim fragman oldu. Narin-Oğuz-Baran üçlüsünün yürek yakan hesaplaşmasını Aysel Gürel'in mucizesi olan Ağla Sevdam şarkısı eşliğinde bekletmeyi kim aklına getirdiyse aklına yüreğine sağlık.
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sümüklü Papatya
08/02/2015 12:14
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR