Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Ne yani, bu aşk yalan mı olacak?
Sezon: 1 Bölüm: 14

Babası gibi cesur olsun, anası gibi güzel. Olmuş da

Kara Meryem yıllar sonra eski evinde

Şevket Reis Yadirgar’a Meryem’i eve davet etmesini söyledi. Böylece Zeynep’ten uzak durması konusunda Yadigar O’nu ikna edebilir diye düşündü.

Meryem ertesi gün geldi. Geliş sahneleri çok güzel işlenmiş. Eskiyi hatırlaması, ama özlemle hatırlaması gözlerimizi doldurdu. Hele gelin görümcenin sohbeti, ağlayarak hasret gidermeleri çok dokunaklıydı.

Meryem’in gidişini haklı kılan hikaye her ne ise iyice merak etmeye başladık. Yadigar Hala da hak verdi Meryem’in gidişine; ikna oldu suçsuz, günahsız olduğuna. Bakalım biz ne zaman öğreneceğiz?

Yadigar Hala’cım bir kovmadığın kaldı çocukları

Meryem evdeyken Zeynep ve Fatih Yadigar Hala’dan hamsili pilav tarifi almak için eve geldi. Tabii bizim tatlı hala fena panik oldu, bir kovmadığı kaldı Zeynep’leri.

O sırada Meryem’i odaya saklamaya çalışırken Şevket’in olduğu odaya soktu Yadigar. Tabii bunlar birbirini görünce hemen kavga etmeye başladılar. Neyse ki kriz uzamadı. Zeynep bir şey anlamadan gitti evden.

Mustafa, yabancı dizi izleme sen fazla...

Geçen hafta kendisine gelen videoyu incelemeye başladı Mustafa. Ama bu duruma kendini fena kaptırdı; Zeynep’ten, Meryem Hanım’dan ve hatta Mukaddes Hanım’dan da şüphelenince Fatih kızdı tabii.

Videoları göndereni Mete, yani Fiber bile bulamayınca Fatih bu işi profesyonel ellerde çözmeye karar verdi. Ve sonra olan oldu...

Profesyonel derken?

1 2 3 4 5 6 7
Bilge Aktaş Baytak
13/05/2015 09:32
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR