Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
İnsanın kötü huyu dikenidir ama en çok kendine batar!
Sezon: 3 Bölüm: 82

Gelelim Asuman yılanına. İnce dudaklı kızlardan oldum olası huylanmışımdır. Hep bir sinsi yılansı gelirler. Asuman ince dudaklarıyla kombinlediği kuyruklu aylaynırıyla gözlerini iblis gibi kısa kısa Candan’la intikam planları yapıyor. Ayhh ne dersek diyelim, biliyorum siz de bu iblisleri seviyorsunuz.

Yıllar sonra gölgelerin içinden gelen Ekrem Bey farkında olmadan, Asuman’ın kucağına çok büyük bir bomba koydu. Asuman pimini çekmek için sabırla bekliyor. Candan da bu arada avukatlık lisansını geri almış. Allah allah tam da avukat lazım olmuşken. Şimdiye kadar neredeymiş acaba bu baro? Neyse, şimdi Asuman DNA testiyle Dilara’nın servetinin üstüne konacağı günlerin hayalini kuruyor. Kız salak, koskoca Dilara’yı sen bir DNA testiyle yıkabilir misin? Onun sırtı sağlam, hem Harun hem Cihan var. Ha o yalıda oturmaz, öbüründe oturur. Safoz yaa. Yalnız benim aklımı kurcalayan bişi var; ilk sezonda Dilara ve Alper’in DNA testiyle kardeş olmadıklarını öğrenmiştik. O zaman gerçek kan Alper ise; Alper ile Asuman da aynı şekilde yarı kardeş olmayacak mı? Gitti Dilara geldi Alper. Asuman’ın tabii Dilara’nın Alper’den çektiklerinden haberi yok. O Solmaz var ya köpekbalığının kan kokusunu aldığı gibi o mirasın kokusunu alır, sen de sanki biraz avucunu yalarsın Asumancım. Neyse, bakalım buraları nasıl toparlayacaklar..

Vee en çok eyyorladığımız asıl konu: Ozan Harun’un oğluymuş! Bombelere gel!

Dilara-Harun’un arası biraz toparlanıyor gibi. Tabii bunda Dilara’nın Harun’dan sakladığı bu sırrın pişmanlığı da var. Biraz mahçup gibi geldi sanki. Bunun üzerine Harun’un bir de Dubrovnik’e gidip kara para aklama işlerini bıraktığını canlı yayında Dilara’ya kanıtlaması da ona bonus puan olarak geri döndü. Şimdilik hala aynı evdeler. Biraz buzlar kırılmış gibi. Yalnız bu durumu  Ozan’a ve Cihan’a nasıl açıklayacaksınız bilmiyorum. Hele Cihan küppppplere binecek.  Ozan da az aklıyla bayağı depresyona girer kesin. Amaaaan zengin depresyonu; babam Cihan değilmiş de Harun’muş. Ne keder ne kedeeeerr; yıkıldık!  Bazıları da böyle şanslı işte sevgili okurlar. Biz az şanslılar olarak önümüzdeki hafta yeni bölümde buluşmak üzere!

1 2
Sinem Kuş Çöplüoğlu
01/12/2016 09:09
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR