Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Görevimiz aksiyon
Sezon: 2 Bölüm: 54

Bu haftaki özetli yorumuma başlamadan önce dizi ekibini can-ı gönülden kutluyorum. Hiç bir ‘olay’ olmadan 3 saatlik bölümü tamamlamışlar ya, helal olsun!

Hiç mi olay olmadı derseniz, oldu elbet. Ama hepsini toplasak dizinin gidişatı ile ilgili bir olay etmiyor; vakit geçirmece, eğlencesine izlemece bir bölümdü diyebilirim.

Gelelim bölüme…

Bu haftanın teması; can sıkınıtısı. Zeynep’in malikanedeki hayatı kendisine göre az aksiyonlu olduğundan sıkıldı gelin hanım. Çünkü evdekiler salonda toplaşıp sessizlik eşliğinde ellerindeki kitaplara gömülüyorlardı. O olmazsa musiki meraklarını gideriyorlar derken Laz kızı Zeynep’e daral geldi.

Çok sıkılıyorum aşkım

Allah’tan artık Mukaddes Hanım’la arası iyi de, kurtardı O’nu kayınvalidesi bu ortamdan. Önce Zeynep model oldu, resmini yaptı Zeynep’in Mukaddes. Ama bu işte bir sorun vardı. Sadece Mukaddes eğleniyordu. Zeynep ise sadece çişini tutmaya çalışmakla meşguldü.

Kıpırdama, az kaldı

Bu aktivite Zeynep’i sarmayınca Mukaddes ‘elit’ aktivitelerinden biri olan opera dinlemeye götürdü kızı. Ama nafile. Zeynep değil eğlenmek, eskisinden de çok sıkılıyordu. Konken partisi de sarmayınca Mukaddes’in başka kozu kalmıyordu Zeynep’i eğlendirmek için.

1 2 3 4 5
Bilge Aktaş Baytak
11/05/2016 10:22
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR