Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Derek’in ardından bir sene
Sezon: 11 Bölüm: 22

Bailey, ısrarda bir dünya markası

Noel günü gelip çattığında, Bailey tabi ki hala konuyu kapatmamıştı. Ben’in hala sorulara cevap verebiliyor olması enteresan gerçekten. April ve Owen savaşta, Meredith bilinmeyen bir yerde, geriye kalanlar Alex’in evinde yılbaşı kutlamasındaydı. Aylar sonra nihayet Meredith’i gördüğümüzde, onun hamile olması herhalde dizinin en büyük şoklarından biri oldu. Ölmeden önceki son konuşmalarından, Derek’in yeni bir çocuk istediğini biliyorduk ama yine de, insan bir an inanamıyor.

Derek, Owen ve Callie’nin beraber başlattğı robot bacak projesi ilk defa başarıyla çalıştığında orada sadece Callie vardı, çünkü hayat bazen bu kadar acayip olabiliyor. O sırada April döndü mesela tam da biz ondan ümidi kesmişken. Amy de aylar sonra ilk defa ne hissettiğini anlattı hem de bağıra çağıra, tabii ki tam o anda karşısında Owen’ı gördü üstünde asker kıyafetiyle. Ona da üzüldüm bu sefer. Akşamında gördük ki cebinde bir paket uyuşturucu varmış ve onu almamaya çalışıyormuş. Owen oradaydı neyse ki yine. Orada, Derek’in evinin önünde kabul etti abisinin ölümünü, paketi de Owen’a verdi ve nihayet aylar sonra ağladı.

Ellis’in, Maggie’yi evlatlık olarak vermesine ait bir sahneyi de ilk defa izledik. Hemen arkasından, Meredith kanama ile yere yığıldı ve Zola 911’i aradı. Tıpkı Meredith’in küçükken annesi intihar ettiğinde kanların arasında 911’i araması gibi.

1 2 3 4 5 6 7 8
Zeynep Gönenli
01/05/2015 23:50
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR