Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bo-şan-mı-yo-rum (BOŞANDI)
Sezon: 1 Bölüm: 21

Bitmedi Bedir’le Sevda’nın çilesi, bitemedi.

Geçen hafta Servet ve Süreyya hanım biraz olsun buzları eritmiş olarak bırakmıştık. Bu bölümü de ikisiyle açtık. Servet annesini tutup elinden eve getirmişti. Sevda da Muzaffer amca ile kavga edip evi terketti. Evdeki gerilim had safhadaydı. Saadet de gerçeği öğrenmiş olmanın telaşını taşımaya başlamıştı bile.

Sevda, Bedir’in yanına koşarken, Tibet yeni ortağı Yılmaz’ın başını ağrıtmaya başlamıştı bile. Sevda, Tibet’le olan aşk oyununa bir süre daha devam etmek zorundaydı. Bedir, Sevda’yı evine getirdi ve bundan sonra beraberiz çekti annesine.

Servet artık daha kesin bir kararla ayrılmak istiyordu Yılmaz’dan. Avukata Yılmaz’ın aldatmasını da kullanmasını söylemişti. Yılmaz bu duruma delirdi tabii ki. Bundan sonraki tepkilerinde çirkinleştikçe çirkinleşti ve durdurulamaz bir hal aldı. Çocuğunun babasına bu lekeyi sürecek misin diyen Yılmaz’a, sen o lekeyi kendi alnına kendin çaldın diyerek kapağı geçirdi Servet. Servet hep haklıydı, şimdi daha da haklıydı. Fakat Yılmaz her zamanki gibi inatçılığını takındı ve geceyi sokakta geçirdi. Onu bu inadından vazgeçiren de Süreyya hanım oldu.

1 2 3 4
Hande Bulut
09/03/2015 11:45
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR