Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
Serkan Çayoğlu: He-Man olmak isterdim

Dizide Ayaz, Öykü'nün ilk öptüğü adam. Bu çok romantik! Peki sizin ilk öpücüğünüz ne zamandı?

Çocuklukta başlıyor böyle şeyler. Ne olduğunu, gerçekten neyi temsil ettiğini bilmeden merakla gerçekleşiyor. Ne olursa olsun ilk öpücük çok masumdur.

Ayaz ve Mete... İki yakın arkadaş, Öykü yüzünden araları bozuldu. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Gelse ne yapardınız?

Ayaz ve Mete'nin yumruk yumruğa çatıştığı gibi hiçbir arkadaşımla karşı karşıya kalmadım. Kalacak olsam arkadaşım olmazdı zaten.

Ayaz ve Öykü'ye, Serkan Çayoğlu olarak ne kadar şans veriyorsunuz? 

Ayaz ve Öykü arasında masum, tatlı bir aşk hikayesi var. Ancak ilişkilerinin nereye gideceği hakkında hiçbir fikrim yok çünkü her hafta bize de sürpriz oluyor. Durağan bir dinamikleri yok çünkü.

Diziniz sosyal medyada çok güçlü, hayranları çok aktif...

Sosyal medyada bizi destekleyen, seven ve takipte olan her izleyicimizi takip etmeye çalışıyorum ama yapılan bütün yorumları okuma fırsatım olmuyor. Çoğunlukla iyi geri dönüşler alıyoruz ve bu bizim motivasyon kaynağımız. Kiraz Mevsimi'nin bütün takipçilerine, hayranlarına teşekkür borçluyuz.  

Bize göre Ayaz bir prens. Siz bir masal prensi olsaydınız hangisini seçerdiniz?

Aslında bir masal prensi değil de çocukluğumun kahramanı He-man olmak isterim. En sevdiğim çizgi filmdi. Gölgelerin gücü adına diye koşturur dururdum.

Ah evet İskeletor vardı orada da.

Ne çektim o İskeletor'dan, anlatamam!

1 2 3
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR