Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
Öykü Karayel: Evcilik oynarken bile ciddiye alırdım

“Galatasaray taraftarıyım, kombinem var.”

 

Yemekle aranız nasıl?

Yemek yapmayı çok seviyorum. Annemlerle otururken de yapardık. 24 saat yemek programları izleyip, onları uygulamaya çalışırdık. Kendi evimizde de yapıyoruz. En iyi fırında tavuk yapıyorum. İçine de bir şeyler katıp, uydurduğum yemeklerim olur.

Seyahati sever misiniz?

Çok... Annem tüm sene biriktirip biriktirip, yazın mutlaka bir yurtdışı gezisine götürürdü. Avrupa'da çok gezdim. Tayland taraflarını da gezdim. Çok güzeldi küçük yaştan itibaren gezmek. Şimdi bile önceden gittiğim bir yerlere gidersem sokakları falan bulabiliyorum. Londra'yı çok seviyorum mesela... Hiç Amerika merakım yok, oraya gitmedim...

Dalış yapıyormuşsunuz...

Üç senedir dalış yapıyorum. Kaş'ta daldım hep.

Ne hissettiriyor su altında olmak. Kimse konuşmuyor rahat ediyorsunuzdur?

(Gülüyor)... İlk daldığım zamanlar harikaydı. Tıpkı ilişki gibi, ilk zamanları çok güzeldi. Normalde tepki göstermeyeceğim şeylerden büyülendim. Bu kadar heyecanlı hissettiğim başka bir şey olmadı hayatta. Dalarken çok heyecanlanıyorum.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Galatasaray’lıyım... Hem de koyu taraftarım. Kombinem var. Ailecek gidip izliyoruz, sekiz-dokuz kişi, hepimizin kombinesi var. Dayılar, annem, babam... Orada insanların ilgisi Galatasaray'ın üzerinde oluyor

Bizi şaşırtabilecek bir alışkanlığınız var mı?

Playstation oynarım... Çok seviyorum. Kendim için iddialı demeyelim de seviyorum. Genellikle arkadaşlarımla oynuyorum, erkek oluyorlar haliyle.

1 2 3 4 5 6
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR