Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
"Son 20 yılın en başarılı yaz dizisi Under the Dome"

Los Angeles’da, CBS Stüdyoları’nın düzenlediği Under The Dome yeni sezon tanıtım toplantısındayız. Katılan oyuncular Dean Norris ve diziye yeni katılan eski CSI’cı Marg Helgenberger ve yapımcılar Neal Baer ile Tim Schlattmann. Dizi bizde FX kanalında Cuma geceleri 21:30’da yayınlanıyor.


Neal Baer: Geldiğiniz için teşekkürler. Biraz önce tanıtımda da izlediğiniz gibi, bu üçüncü sezon hikayeyi kurup geliştirdiğimiz  ilk iki sezondan epey farklı. Bu yıl Marg da bize katılıyor, çok heyecanlıyız bu nedenle. Ayrıca Tim aramıza katıldı, senaryo tarafında benimle birlikte çalışacak. Daha önce Dexter’daydı, dizimize Stephen King’e yakışır bir korkunçluk katacağını umuyoruz.

Marg, CSI’da oynadınız şimdi de Under the Dome’da rol alıyorsunuz. ABD dışında da çok tanınan böyle uluslararası iki markanın parçası olmak nasıl bir şey?

Marg Helgenberger: CSI’a ilk başladığımda böylesine global bir etkisi olacağını hiç bilmiyordum. Kasım ayında Küba’ya gittim. ABD televizyonuyla ilgilerinin olmadığını sanıyordum ama gümrükten geçer geçmez herkes tanıdı beni. Seyahat boyunca bütün ülkede tanıdılar. Komünist bir ülkede birileri sizi tanıyınca, ‘ben olmuşum artık’ gibi hissediyor insan. Under the Dome da biliniyordur belki Küba’da, bilmiyorum.

Dean Norris: Aslında Küba da ‘kubbenin altında’ (under the dome). (Ülkenin yakın zamana kadar dünyayla ilişkisinin kesik oluşundan bahsediyor. 

Helgenberger: Doğru, diziyi çok iyi anlıyorlardır. Her neyse, bu kadar geniş bir izleyici kitlesine sahip olmak gerçekten harika.

1 2 3 4
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR