Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
“Televizyonda çalışanlara şapka çıkarıyorum, aşırı zor bir iş.”

Saçınız tamamen değişmiş ikinci sezonda. Yeni hali de çok güzel de neden bu değişiklik?

Berry: Bıktım usandım kısa saçtan çünkü. Şaka, şaka! Aslında senaryonun bir parçası bu, geçirdiği değişimle ilgili. İzledikçe anlayacaksınız. Sadece saçı değil, tırnakları da uzadı.. Bakın şu tırnaklara… Bütün bunların hikayeyle yakın ilişkisi var tabii.

Birinci sezondan en sevdiğiniz sahne hangisiydi?

Berry: Ben final bölümünün tamamını çok sevdim. Sezon sonuna geldiğimizde bazı şeyleri de anladık. Çok güzel çekilmiş, yazılmış ve yönetilmişti. Bütün sezon finaliyle gurur duyuyorum.

Dizinin künyesinde yapımcı olarak da geçiyorsunuz. Bu görevin oyunculuktan farkını açıklayabilir misiniz?

Berry: Bir kere çok daha fazla iş. Ama işin eğlenceli kısmı, benim de fikir belirtme hakkım var.  Yapımcılarımıza müteşekkirim, ben de toplantılara katıldım, yapıma emeğim geçti. Bir sanatçı olarak da bu beni çok mutlu ediyor. Oyuncu olarak sadece rol yapmak da çok güzel tabii. Onu da seviyorum. 25 yıldır da böyle yapıyordum zaten. Ama şimdi parçası olduğum işe rol dışında katkıda bulunmayı da öğreniyorum. Beni ciddiye alıp buna izin veren insanlarla çalıştığım için de kendimi şanslı hissediyorum.

Televizyonla ilgili hep duyduğum ve korktuğum şey, dizilerin yaratıcılarının tanrı gibi olduğu, onlar ne derse onu yapmanız gerektiğiydi. Televizyonda kurallar çok daha katıdır denirdi. Bu yıl öğrendim ki hiç de öyle değilmiş. Proje sahipleri bizimle işbirliği içinde. Bence de yarattığınız işi yorumlayıp canlandıracak insanları işin içine daha çok katmak lazım. Böylece herkes daha çok heyecan duyuyor, daha iyiyi yapmak için uğraşıyor.

1 2 3 4
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR