Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
“Korkutulduk, hak aramayı bilmiyoruz”

Ayy, hakikaten benim seyrettiğim ilk bölümlere denk gelir o sahneler; ablamla seyrediyoruz ''Adam haklı beyler,'' falan dedim, Auuuuvv, ablam hemen savunmaya geçti “Nasıl savunursun?” da, “Ebru n'apsın?” da, diye.

Ama şimdi seviyorsun Ebru'yu, Ooo hatta Narin'le bile barıştın. Zaten bütün kadınları seviyorsun ya sen.

Benim için kadın karakterler öncelikli, hep onları savunurum. Narin ile sorunumsa bir kadın, kendisi kadar mağdur bir kadının kötülüğünü nasıl isteyebiliyor ayrımındaydı. Neyse aşık oldu da kendine geldi. Ebru da Narin'in iyi olmasını istiyor mu sizce? Sonuçta bir yönden rakip taraftalardı.

Bence istiyor. Ebru zaten nefret edebilen bir kadın değil, herkesi anlamaya çalışıyor. Narin tarafından bakınca senelerce kin duyduğu bir kadınla barışması tabii ki kolay değil; sevildikçe sevmeyi öğreniyor o da.

İşte bana bunlarla gelsinler kardeşim, erkekleri haklı görmek istemiyorum ben. Kadın karakterleri sevdirsinler bana. (kahkahalar)

Aaaa arkadaşlar, Papatya erkek düşmanı çıktı. Amazonmuş meğerse.

Ahahahah yok yahu o kadar da değil, merhamet ekseninde yazılan erkek karakterle sorunum olmaz asla. Ebru Baran'ı da seviyor değil mi? Engelleyemediği bir çekilme var sanki?

Ebru kalbinin sesiyle hareket ediyor ya hep, anlamlandıramıyor kendisine ve çocuklarına bitmeyen öfkesi olan bu çocuğu sevmesini.

Ayy, öğrenince neler yapacak Ebru acaba?

Ben düşünemiyorum, biliyor musun? Ayy çok kötü bir durum ya. İnsan nasıl baş edebilir ki böyle bir durumla? Çıldırtıcı bir sevincin yanında, öfkelenecek de bence.

Valla ben o konağı içindekilerle beraber yakardım. Ahahahahahha, tabii Ebru yapmaz. Zaten bu haliyle bile nasıl hala o konağı yakmadığına da şaşırıyorum.

Ama Ebru sakin bir kadın, yapmaz kesinlikle.

1 2 3 4 5
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR