Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
RÖPORTAJ
“Sibel’le beraber Ojen de ağladı”

Ojen, Sibel'i ekrana yansıtırken nelere dikkat ediyor mesela?

Makyaj yapmıyorum mesela.. Sıfır makyaj olmaya dikkat ediyorum. Saçlarıma da kesinlikle el sürdürtmüyorum. Ne fön ne bir şey. Sibel öyle görünmeli çünkü, güzel görünmek kaygısı yok Sibel'in ve makyaj yapılıp saçları taranırsa o inandırıcılık kaybolur. Evinin içinde ve etrafında başını açıyor ama yabancı biri yanında, yazmasını o yörenin kadını nasıl bağlıyorsa öyle bağlıyorum. 

Sibel - Kasım - Ayşe üçgeni ne olur sence?

Ben rolü kabul ettiğimde Sibel hikayenin çok ortasında bir karakter değildi. Senaristler Sibel'in hikayesindeki potansiyeli o kadar güzel genişlettiler ki, hiç tahmin etmediğim sahneler oynadım. Bu parçalanmış aileyi yapıştırmadan bırakmazlar bence.

Ay hadi inşallah.. (kahkahalar) Ama yapıştırırken de ölüp ölüp diriltecekler sizi galiba?

E yani.. Sibel'le Kasım'ın ilişkisi normal değil ki. Dramı, acısı bol olacak tabi..

Valla ben Sibel'le Kasım'ı kavuşmuş görmek isterim, ne yalan söyleyeyim.. He Kasım bütün bedelleri ödeyip günahlarından dökülüp gelsin tabii. Daha önce de konuşmuştuk ya hani, şu dizide herkes güldü, bir Sibel'imin yüzü gülmedi. O da mutlu olsun fukara.

Di mi yaa. Kendi ayakları üstünde dursun, bir hayat kursun ama Kasım'ı da sevmiş be! Onunla da kavuşsun istiyorum ben de.. Yeminle Drama Queen'iz. (kahkahalar)

Karagül seti nasıl bir set peki?

Benim kişisel kariyerim için okul gibi diyebilirim. Yapımcımız Şükrü Avşar hepimizle ve yapımla çok ilgili en başta. Yönetmenimiz Murat Saraçoğlu ise oyuncularının ufkunu açarken kısıtlamayan ve doğru yönlendiren bir hoca. Üstüne Şerif Sezer, Mesut Akusta gibi duayen oyuncularla karşılıklı oynama ayrıcalığını yaşıyorum. Birbirine saygılı ve en önemlisi birbirini seven bir oyuncu kadrosuyla çalışıyorum. Mutluyum, daha ne olsun?

1 2 3 4 5
YORUMLARDİĞER RÖPORTAJLAR