Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
5 maddede yeni 'Gilmore Girls'

Gilmore Girls 15 mayıs 2007’de final bölümüyle veda ettiğinde, ardında (son sezonlar aynı tadı vermese bile) üzgün hayranlar bırakmıştı. Aradan geçen yıllar içinde bir şekilde belleklerde hep tazelendi, geri dönmesi istendi. Sonunda hayaller Netflix sayesinde gerçek oldu. İşte eski ekibi tümüyle bir araya getirerek yeniden çekilecek olan efsanevi dizi Gilmore Girls’ün yeni versiyonuyla ilgili bilinenler:

 

  1. Dizi 90’ar dakikalık dört bölümden oluşacak, her bölüm yılın bir mevsiminde geçecek.  1. Dizinin yaratıcıları Amy Sherman Palladino ve George Palladino yazacak bölümleri, hatta paylaşarak yönetecekler de.

 

  1. İlk bölüm güncel olacak. Rory’nin mezuniyetinin üzerinden sekiz yıl gibi bir süre geçmiş yani.

 

  1. Dizinin dört ana karakteri Lorelai Gilmore (Lauren Graham), Rory Gilmore (Alexis Bledel), Emily Gilmore (Kelly Bishop), Luke Danes (Scott Paterson) sözleşmelerini imzaladı.

 

  1. Stars Hollow kasabasından tanıdığımız karakterlerin hemen hepsi bu yeni versiyonda da görünecek. Sookie’yi oynayan Melissa Mc Carthy hariç diyorlar, o çok meşhur oldu artık, belli de olmaz. Lorelai’ın babası Richard Gilmore’u oynayan Edward Herrmann ise 31 Aralık 2014’de bu dünyadan geçip gittiği için dizide olamayacak tabii…YORUMLAR
DİĞER HABERLER