Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yıldız Işığı

Ünlü olmakla ilgili bazı yanlış anlaşılmalar olduğunu düşünüyorum. Nedense sürekli starların hep mütevazı olmasını bekliyoruz. Neden ki? Mesela Kıvanç Tatlıtuğ’un harcamaları vardı bir ara. Kıvanç Tatlıtuğ yalanladı hatta. İçi öyle rahat etmiş olmalı ama kim ne derse desin, parasını istediği gibi tüketebilir. Daha fazlasını da yapabilirdi yani. Eğer bahsettiğimiz kişi Kıvanç Tatlıtuğ ise (Ki benim için Kıvanç-Kenan gibi bir durum yok. Bence o nesilde en iyisi Kıvanç Tatlıtuğ) bir sürü taşkınlık yapabilir. Jennifer Lawrence’ın dünya umurunda mı yani? Pek aynı şey olmadı ama galiba bu ‘ideal’ beklentileri yüzünden denk düşmüyor galiba.

Farah Zeynep Abdullah’ın Almanya’daki Unutursam Fısılda galasına, Çağan Irmak ekonomi sınıfında uçarken Business Class’ta uçmak istediğine dair dedikodular var. Dedikoduların kaynağı Oya Aydoğan. Bilmiyoruz, belki de gerçektir ama bildiğim bir şey varsa o da olgun ünlülerin genç ünlüleri eleştirmesi. O işin içine her zaman bir kıskançlık sezerim. Hiç iyi niyetli gelmez bana. Ayrıca yine aynı yere geleceğim Farah Zeynep Abdullah o filmin yıldızıydı. İsterse helikopterle gelir.

Çağatay Ulusoy’un Akmerkez’de Beymen’e kapandıktan sonra gelmesi ve geceye kadar alışveriş yapması da çok konuşuldu mesela. Bir kere göz ardı ettiğiniz bir şey var. Çağatay Ulusoy herhangi bir public ortamda görülse resmen ilgiden parçalanır, selfie çekilmekten kıyafet bile deneyemez yani. Hem bütün bunların hepsi olmasa bile belki böyle seviyor.

Meryem Uzerli’nin de tek projeyle sahip olduğu dev bir ünlülüğü var. Muhteşem Yüzyıl’dan da olaylı bir ayrılığı olmasına rağmen hala istediği proje istediği şartlarda oluşturuluyor. Özel hayatı da olaylıydı. Bu bir işle elde ettiği ün kesinlikle hakkı. Meryem Uzerli’nin Hürrem’inin ekranda estirdiği fırtınaları hatırlayın bir. Meryem Uzerli, bize verdiği weard şeyler yüzünden de daha Amerikanvari bir yıldız. Yabancı etkisi yüzünden onu halka indirme çabamız da yok üstelik.

Tuba Büyüküstün de biraz tutuk olsa da yıldız şimdi. Uluslararası Emmy Ödülleri için ABD’ye gitti biliyorsunuz. Kazanamadı, orası sorun değil. Çok güzel bir Closh marka elbise seçmiş ama saçları ve takıları hiçbir star için kabul edilemeyecek cinsten. Sıkıntılı gibi, sıcak gibi sanki.

Haftanın Prensesi


Uzun süre izleyince başıma ağrılar girdiği için katlanamasam da Hayat Bilgisi’nden beri Gökçe Bahadır’ı severim. Yaprak Dökümü’nün belkemiği pembe mantolu Leyla kalbimizin hala en acıklı yerinde. Şimdi Aramızda Kalsın’da Yadigar rolüyle ama bir önceki projesi Kayıp Şehir’deki Aysel rolü, eski rol arkadaşı Güven Hokna tarafından eleştirilmiş. Ya bir karakteri canlı canlı gerçek hayatta yermek zaten saçmayken Güven Hokna bir de Gökçe Bahadır’a laf atmış. Üzüldük bunlara bu yüzden bu hafta Pembe Halı’nın prensesi, pembe paltosuyla Leyla Tekin!

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI