Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yaz gelmeden dizileri geldi

- Geçtiğimiz Oscar töreninde The Imitation Game senaryosuyla ödül kazanan Graham Moore’un senaristliğini ve Marc Forster (World War Z) ile birlikte yapımcılığını üstleneceği bir diziye NBC doğrudan ‘onay’ verdi. Sezonu 10 bölüm sürecek.

Konu: Tuhaf semptomlar gösteren bir kadın ve yakınındakiler, tüm dünyaya yayılacak bir salgına neden olduklarını fark ediyorlar. Dünyanın öteki ucunda bir FBI ajanı ise olayla bağımsız gibi görünse de aslında alakalı olan bir terörüist saldırısını araştırmakta.

- Dylan Bruce (Orphan Black, Paul) ve Nazneen Contractor (Covert Affairs) ikilisi, Heroes: Reborn’un kadrosuna katılan isimler oldular. (Bu haberin erkek oyuncu bakımından içime oturduğunu eklemeden edemeyeceğim.) Orijinal dizide Mohinder Suresh’i oynayan Sendhil Ramamurthy de konuk olarak yer alacak.

- Gotham’da Lucious Fox’u canlandıan Chris Chalk ve Harvey Dent’i oynayan Nicholas D’Agosto, ikinci sezonda kadroda düzenli yer alacaklar.

- Syfy, doğaüstü tehlikelerle uğraşan Beau Smith’in elinden çıkma çizgi roman karakteri Özel Ajan Wynonna Earp üzerine kurulu uyarlama diziye ‘onay’ verdiğini açıkladı.

- Son haber de The Mortal Instruments (Ölümcül Oyuncaklar) kitap serisinden uyarlanan Shadowhunters’ın kadrosundan. Seriden çekilen 2013 yapımı filmde Jared Harris’in oynadığı Hodge Starkweathe karakterini, Jon Cor (Being Human, Connor) canlandıracak.

Not: Eğer atlamadıysam şu anki takvimde Haziran ayı boyunca 20 yeni + 23 eski + 2 animasyon + 3 sezonunun ikinci yarısıyla dönen = 48 dizi yayınlanacak.

Bu haftalık da böyle oldu işte efendim. Yaz dizilerinin yağmur gibi yağmaya devam edeceği bir haftanın ardından tekrar görüşmek dileğiyle.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
02/06/2015 08:12
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI