Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yaz gelmeden dizileri geldi

* Kadro ve yeni dizi haberlerinde durum şöyle:

- Başrolünde Chace Crawford’un (Gossip Girl, Nate) olduğu ve ismi ilk olarak Boom olarak açıklanan, sonra Oil’e dönen yeni ABC dizisinin ismi son olarak ‘Blood and Oil’ olarak değişti. Fragmanı.

Konusundan Mart zamanı, dizi daha onay almamışken şurada bahsetmiştim. O dönem adı hala Boom’du.

- Colin Donnel (Arrow, Tommy), yeni sezonda yayınlanacak Chicago Med’e (NBC) katıldı. Dizi, Chicago Fire ve Chicago PD’den sonra bu sefer de şehrin doktorlarını anlatan bir dizi olacak.

- Lori Loughlin (Rebecca) ve Bob Saget (Danny) ikilisi de Full House’un (Bizim Ev) yeni versiyonu Fuller House’ta yer alacaklar.

- The Affair kadrosuna yeni isimleri katmaya başladı: Richard Schiff  (The West Wing), Bruce Butler’ın aile avukatı olarak, Joanna Gleason (The West Wing) prestijli bir yayınevinde editör olarak, Miranda Rae (Pretty Little Liars, Talia) ise Cole’un yeni kız arkadaşı olarak dizide birden fazla bölümde yer alacaklar.

- Castle’ın dördüncü sezonundan beri Victoria Gates karakteriyle dizide yer alan Penny Johnson Jerald, sekizinci sezonda yer almayacak.

- Nashville’de Teddy’yi oynayan Eric Close’un da dizinin dördüncü sezonunda yer almayacağı açıklandı.

- Jimmy Smits (Sons of Anarchy-Nero, Dexter-Miguel) Netflix’in hazırladığı dizilerden The Get Down’ın başrolü oldu. Şu yazıda diziden bahsetmiştim.

- John Piper-Ferguson (The Last Ship, Tex), şirketin Maaş Komitesi’nin yeni müdürü olarak Suits’in birden fazla bölümünde yer alacak.

- Denise Richards (Twisted, Karen), The CW’nun bu yaz başlayacak yeni dizisi The Significant Mother’ın kadrosuna Josh’u tavlamaya çalışan Pepper karakteriyle katıldı. Diziden şurada bahsetmiştim.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
02/06/2015 08:12
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI