Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yaz gelmeden dizileri geldi

* Geçtiğimiz haftanın yeni dizilerinde bir dizi (Aquarius) vardı, ayrıca dün de ABC’de The Whispers başladı. ABC Family’de ilk bölümü önceden nete verilen Stitchers da TV’de bugün başlayacak.

- Aquarius: Dizinin konusundan şurada bahsetmiştim. 13 bölümün de nette olduğundan haberiniz olsun. TV reytingi pek parlak gelmedi ama daha başlamadan geleceğinde mini dizi olarak kalacağı görünüyordu zaten.

- The Whispers: Konusundan şurada bahsetmiştim.

- Stitchers: Genç bir kadın, cinayetleri çözmek için hükümet tarafından ajan olarak işe alınıyor. Kendisi yakın zamanda ölmüş insanların zihnine girebilen biri, bunu da işinde kullanıyor.

- Halt and Catch Fire, Devious Maids ve Vicious da yeni sezonlarıyla geri döndüler. ‘Bugün’ de Royal Pains, The Syndicate ve yakında Türk uyarlamasını izleyeceğimiz Pretty Little Liars yeni sezonlarıyla başlıyorlar.

- Bir ekleme daha var: Mr. Robot. Dizi, TV’de 24 Haziran’da başlayacak ama online olarak şimdiden yayınlandı, hatta USA Network’ün adeti olduğu üzere ilk bölümü 65 dakika şeklinde. Ama gözünüzü korkutmasın, bu kanalın dizileri nasıl oluyorsa çabuk geçiyor.

Konu: Gündüz siber güvenlik mühendisi olarak çalışan, gece ise hackerlik yapan Elliot’un  (Rami Malek) başından geçenler üzerine. Elliot gizli bir hacker grubundan çok uluslu şirketleri çökertmek için iş teklifi alıyor.

* Onay-iptallerde durum şöyle:

- Hulu, Deadbeat’e üçüncü sezon onayı verdi.

- Çıkan haberler kesin doğruysa Sundance The Red Road’u iptal etti.

* Critics’ Choice Awards (Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri) geçtiğimiz Pazar günü dağıtıldı. Kimlerin kazandığı için şuraya bakabilirsiniz. Hatta site yazarlarından Aras ve Binnaz ile birlikte şurada değerlendirmesini de yaptık.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
02/06/2015 08:12
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI