Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yabancı diziler dünyasında hareketli bir hafta

* Kadro haberlerine gelirsek:

- Fringe bittikten sonra birinci sezonunun başlarından itibaren Sleepy Hollow’da yer almaya başlayan John Noble, Elementary’nin dördüncü sezonuna katıldı. Oyuncu Sherlock’un arasındaki ilişki karmaşık olan babasını oynayacak ve düzenli olarak yer alacak.

- Geçtiğimiz sezonun en hit dizisi Empire, kadrosuna Cookie karakterine potansiyel sevgili adayı olarak Adam Rodriguez’i (CSI: Miami) de kattı.

- Agents of SHIELD’in ikinci sezonuna Lincoln Campbell karakteriyle katılan Luke Mitchell (The Tomorrow People, John) ve Mack karakteriyle katılan Henry Simmons (NYPD Blue) yeni sezonda düzenli kadroda yer alacaklar.

- Heroes’un Micah’ı Noah Gray-Cabey de Heroes Reborn’a dönen eskilerin arasına katıldı.

- Altıncı sezonun ortasından beri zaman zaman Greys Anatomy’de Dr. Ben Warren karakteriyle yer alan Jason George, önümüzdeki sezon düzenli olarak yer alacak.

- The Fosters’ın Jesus’u Jake T. Austin’in diziden ayrıldığı ve yerine başka bir oyuncunun bulunacağı kesinleşti.

- NBC’nin yeni komedilerinden People Are Talking’ten ayrılan Meaghan Rath’in (Being Human, Sally) yeri ise dolduruldu: Vanessa Lachey (Dads, Camilla).

Konu: Bir grup arkadaş ve hakkında pek konuşulmayan seks, ırk gibi çeşitli konular üzerine. Fragman.

- Altı bölümlük sezonla geri dönecek The X-Files kadroyu genişletmeye başladı: Joel McHale (Community), Mulder ile işbirliği yapmak zorunda kalan bir haber bülteni sunucusu olarak sezonda yer alacak.

- Sandrine Holt (House of Cards, Gillian Cole), The Walking Dead’in uzantısı Fear the Walking Dead’e yetenekli bir doktoru oynamak üzere katıldı.

- Hulu’da yayınlanacak ve sezonu 10 bölüm sürecek olan The Way dizisinin başrolü belli oldu: Michelle Monaghan (True Detective).

Konu: Karmaşık bir inanç hareketinin ortasında kalan bir ailedeki ilişkiler, evlilik ve güç konusu üzerine. Monaghan da bahsi geçen hareketin üst düzey bir ismini oynayacak.

- Adet olduğu üzere: The Mortal Instruments (Ölümcül Oyuncaklar) kitap serisinden ABC Family’ye uyarlanan Shadowhunters’a kitaptaki Raphael Santiago karakteri için genç oyuncu David Castro seçildi.

* Dünkü yazıda 14 sezonluk Kanada dizisi Degrassi’nin sezon sonunda final yapacağını yazmıştım. Dizilerin ulu kurtarıcısı Netflix yetişti ve 2016’da yeni bölümleriyle yayına girmek üzere diziyi bünyesine kattı.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
10/06/2015 08:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI