Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Yabancı diziler dünyasında hareketli bir hafta

- Bir tane de geçen haftanın yazısında dikkatimden kaçan yeni dizi eklemesi yapayım: UnReal.

Konu: Bir flört yarışmasının yapım ekibinde çalışan bir kadının patronunu memnun etmek ve şova malzeme çıkarmak için yaptıkları üzerine. Fragman.

Yorumlar gayet iyi ama reyting o kadar iyi değil. Ayrıca kanal, dizinin bölümlerini dördüncü dahil nete verdi. Dizinin kamera arkasında neler döndüğünü anlattığı aynı türden yarışma The Bachelor’ın uzantısı The Bachelorette ile aynı saatte yayınlanması da güzel (?) ironi tabii.

* Yeni sezon dizileriyle ilgili bazı değişiklikler var:

- ABC niyeyse Pazar 22:00’de yayınlayacağını duyurduğu Of Kings and Prophets isimli yeni dizisini programdan çıkararak yerine Salı 22:00’de yayınlayacağını duyurduğu Quantico’yu aldı. Salı 22:00 şimdilik boş.

Quantico: Bir grup FBI ajanı 21 hafta boyunca özel ajan olmak için eğitim almaya bir araya geliyorlar. Ama bu adaylardan biri aslında gizli bir terörist ve yakında 11 Eylül’den de büyük bir terörist saldırısı planlıyor. Fragman.

- NBC, Sonbahar’da ekranlara gelecek Heartbreaker isimli tıp dizisini başrol Melissa George’un hamileliği nedeniyle sezon ortasına attı. Onun gibi tıp dizisi olan Chicago Med’i ise sezon ortasından Sonbahar’a çekti.

Chicago Med, Chicago Fire ve Chicago PD’nin ardından şehrin doktorlarının hikâyesini anlatacak bir dizi. Sezonda Salı, bizdeki O Ses Türkiye’nin karşılığı olan The Voice’un arkasından yayınlanacak.

* ITV, iki bölümlük Dark Angel isimli bir mini diziye ‘onay’ verdiğini açıkladı. Başrol de Downton Abbey’in Anna Bates’i Joanne Froggatt’ta. Dizi, İngiltere’nin ilk kadın seri katili Mary Ann Cotton’un hikâyesi üzerine.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
10/06/2015 08:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI