Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Tutarsa benim tutmazsa sizin!

.

House of Cards üçüncü sezon bölümlerinin tamamını 27 Şubat’ta yayınlayacak ama birkaç gün önce Netflix sezonun bölümlerini bir anda yayınlayıverdi. 20 dakika sonra ise geri çekti ve durumun teknik arızadan dolayı olduğunu açıkladı. Gördüğüm kadarıyla bir sızıntı olmamış ama kendisini konuşturan ve bazılarınca ‘reklam’ yapmakla itham edilen bir olay oldu.

- Biraz da magazin haberi verelim, onsuz olmaz:

- Benedict Cumberbatch (Sherlock) nişanlısı Sophie Hunter ile Sevgililer Günü’nde evlendi.

- Game of Thrones’un Cersie Lannister’ı Lena Headey ikinci çocuğuna hamileymiş. Kendisi özeline saygı duyulmasını istediği bir açıklama yapmış, zira bebeğin babasının ismi açıklanmamış.

- Dexter’ın Debra’sı Jennifer Carpenter da sevgilisi Seth Avett’ten hamileymiş.

- En son dizi olarak The Leftovers’ta izlediğimiz Liv Tyler ve sevgilisi David Gardner da bir erkek çocuğu sahibi olmuşlar. Altı hafta erkenden.

- Şimdilerde Chicago Fire’da oynayan Taylor Kinney ve ünlü şarkıcı Lady Gaga nişanlanmışlar. Ne güzel. (Haberi Lady Gaga değil de Taylor üzerinden yazılınca bana bir gülme geldi, yalan yok.)

- Son olarak Nicholas Brendon (Buffy the Vampire Slayer, Criminal Minds) ve eşi ise dört aylık evliliğin ardından ayrılmaya karar vermişler. Bu da özel hayat gizliliği isteyenlerden…

Bu haftalık da böyle oldu yani… Haftaya tekrardan ne çıkarsa onlarla görüşmek üzere efendim.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
17/02/2015 09:07
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI