Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Tutarsa benim tutmazsa sizin!

.

Biraz da kadro haberleri:

-  Çoğunun TV denince Freaks and Geeks dizisiyle hatırladığı James Franco, Stephen King’in 11/22/63 adlı kitabından uyarlanacak dizide başrolde olacak. Diziyi Hulu yayınlayacak ve J.J. Abrams ile King diziyi hazırlayacak. Konusu: Geçmişe dönerek Kennedy suikastını önlemeye çalışan bir adamın hikâyesi.

- Bildiğimiz şarkıcı Christina Aguilera birkaç bölümlüğüne Nashville’e konuk oluyor. Country müziğe geçiş yapmak isteyen bir şarkıcı olarak.

- The Walking Dead’in Vali’si David Morrissey, Halle Berry’nin dizisi Extant’in kadrosuna katıldı.

- The Walking Dead’in Beth’i Emily Kinney ise The Flash’a konuk geliyor…

- Vikings’in Laguerta’sı Katherun Winnick Person of Interest’e gelecek efendim.

- Ryan Murphy’nin hazırladığı Scream Queens dizisine en son American Horror Story dördüncü sezonda Bonnie Lipton karakterinde izlediğimiz Skyler Samuels katıldı. Konusu: Bir kampüste işlenen seri cinayetler.

- Pretty Little Liars’ın Mike’ı Cody Christian omega kurt karakterinde Teen Wolf’a geliyor.

- Agents of S.H.I.E.L.D’te yan karakter olarak Bobbi’yi oynayan Adrianne Palicki ana kadroya alınmış.

- En son Empire’da konuk olarak izlediğimiz Cuba Gooding Jr., birkaç bölümlüğüne Forever’da yer alacakmış. Jo ile gönül işleri olan biri olarak.

- Son olarak MTV’nin doğaüstü kitap uyarlama dizisi Shannara’nın kadrosuna Brooke Williams (Spartacus), Marcus Vanco (Unbroken) ve Avustralyalı dizi oyuncusu Daniel MacPearson da katılmış.

.

American Horror Story izleyeniniz varsa Down sendromlu Jamie Brewer’u hatırlar. Kendisi New York’taki moda haftasında bir defileye çıkarak bu alanda bir ilki başarmış.

.

HBO’nun kardeş kanalı Cinemax, Robert Kickman’ın egzorsizm konulu çizgi roman serisi Outcast’i dizi olarak yayınlayacağını ‘resmen’ duyurdu.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
17/02/2015 09:07
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI