Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Tutarsa benim tutmazsa sizin!

.

Geçen Salı günü medyada bir haber kendisine yer buldu: Kıvanç Tatlıtuğ, Vikings dizisinin üçüncü sezonunda iki bölüm yer almak için anlaşmış; bu da kendisinin Fransız bir yapımcı tanıdığı sayesinde ayarlanmış. Yakında da Amerika’ya gidecekmiş. Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim, ben kendisini pek severim ama bu tarz haberleri yapanları hiç sevmem. Türk kafasında düşünerek yazıyorlar çünkü…

Vikings dizisi iki gün sonra üçüncü sezonuna başlıyor ve o dizi çekimlerini taa Ekim ayının sonunda bitirip ‘post-production’ denen aşamaya geçti. Bizim gibi iki bölüm yedekli gitmiyor oradaki adamlar. Yani bir yerinde eksiği gediği varsa bile üç ayda çoktan kapatmışlardır zaten. Haber gerçekse bir kere dördüncü sezon olması çok daha mantıklı olur, bu bir dursun. Dizinin üçüncü sezonu başlamamış ve dördüncü sezon onayı yokken yapımına başlandığını da sanmıyorum, o da ayrı. Ayrıca Vikings çekimlerini Avrupa’da yapan bir dizi olduğuna göre adamın Amerika’da ev araması niye?

Umarım ben bir yerde yanılıyorumdur veya haber bir şekilde gerçeğe dönüşür…

.

Gelelim onay-iptallere.

- The CW daha sezonu başlamadan Beauty and the Beast’e yeni sezon onayı verdi.

- Cinemax pek güzel bir işe kalkışarak Banshee’ye yeni sezon onayı verdi.

- TNT, The Librarians için yeni sezon onayı verdi.

- HBO, Getting On’a üçüncü ve son sezon onayı verdi.

- Türkiye’de kaç kişi izliyor diye (cidden) merak ettiğim Portlandia dizisi iki sezonluk onay aldı.

.

Ünlü şovmen Jon Stewart 16 yılın ardından Comedy Central’da yayınlanan The Daily Show’dan emekli olacağını açıkladı. Film çalışmalarına daha ağırlık verecekmiş. Özge Doğan, Jon Stewart’ın önemini bu yazısında anlattı. 

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
17/02/2015 09:07
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI