Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Süper Cumartesi: Süperstar da bizi görüyor mu?

LEDlerden oluşan dekorumuz ne kadar süper!

Ajda bile bir yerden sonra Sinan Akçıl ve Erkan Petekkaya’nın süperstar goygoyundan sıkıldı. Ajda Pekkan ve Sinan Akçıl, programın birinci saatini geride bıraktıklarında konuğa sonunda bir soru bile sordular! Erkan Petekkaya seyahat etmeyi sevdiğini, gördüğü ülkeleri anlatmaya başladı. Küba’ya gittiğini söyleyince, Ajda Küba’nın “hijyen olmaması” nedeniyle gideceği ülkeler arasında bulunmadığını belirtti. Ancak, Erkan Petekkaya Ajda’nın müsterih olmasını Küba’nın hijyenik bir ülke olduğunu ifade etti.

Daha sonra üçü çeşitli şarkılar söylediler, Sinan Akçıl piyano, Erkan Petekkaya bateri çaldı. Bir de şiir okudu. Ancak şiirin tamamını duyamadık. Cemal Süreya’nın Kanto şiirinde “Garson bira getir! Garson rakı getir! Garson şarap getir!” kısımlarını Uçankuş TV hep kesti çünkü.

Birbirlerine "sen nefis şarkılar yazıyorsun", "sen zaten süperstarsın" "sen de çok iyi bir oyuncusun" diyerek programın sonuna geldiler. Ne diyelim, Ajda Pekkan ve Sinan Akçıl’ın belagat becerileri ortada. Kelime hazinesi bu denli sınırlı, konuşmayı hiç bilmeyen iki insana talk show yaptırınca böyle oluyor işte.

1 2 3
/ Defne Akman
08/10/2015 10:57
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI