Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Süper Cumartesi: Süperstar da bizi görüyor mu?

Süper, ultra mega über cumartesi.

Ajda Pekkan ve Sinan Akçıl’ın talk show programı Süper Cumartesi, tabii ki Cumartesi akşamı 22:30’da Uçankuş TV’de yayınlanıyor. Program epey uzun sürüyor. Kaçta bittiğini tam olarak bilemiyorum çünkü saat 24:00’ü geçince ben daha fazla dayanamadım Ajda Pekkan ve Sinan Akçıl’ın sohbetine doyum olmaz malum.

Uçankuş TV, ülkemizde Televole’nin mimarı olarak tanınan gazeteci Can Tanrıyar’ın kurduğu bir televizyon kanalı.  Teledünya, D-Smart, Tivibu, Turkcell TV ve Filbox’dan izlenebiliyor. Kanal, Can Tanrıyar’ın oğulları Oğulcan ve Anılcan Tanrıyar tarafından yönetiliyor.

Süper Cumartesi’de stüdyo iki bölümden oluşuyor. Konuklar ilk geldiklerinde koltukların olduğu bölümde oturuyorlar. Ardından orkestranın bulunduğu bölüme geçiyorlar. Burada piyano başında hep birlikte şarkı söylüyorlar.

Süper Cumartesi’nin ilk konuğu oyuncu Erkan Petekkaya’ydı. Programda bir saati aşkın süre tek konuşulan konu süperstarlıktı. Erkan Petekkaya "İlk defa bir süperstarla karşılacağım için çok heyecanlıyım," dedi ve program boyunca, ünlülük, starlık, star olunca ne oluyor, ne olmuyor, Ajda Hanım'la karşılaşmak nasıl bir duygu, meğer yakından görülünce Ajda da normal bir insanmış, nasıl da mütevazıymış ama aynı zamanda starmış diye konuştular.

1 2 3
/ Defne Akman
08/10/2015 10:57
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI