Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
NarcoS zamanı geldi!

Bir yabancı dizi haberleri yazısından daha merhabalar efendim. Yazıya tam anlamıyla başlamadan önce ufak bir detaydan bahsedeyim diyorum: Bu yazıyla birlikte yabancı dizi yazılarında 1. yılımı doldurmuş bulunmaktayım. Bu yazı dizisini 52 haftada 54 yazıyla aralıksız devam eden bir seriye ulaştırmış oldum. Daha ne kadar aralıksız devam derim bilmiyorum ama nihai amacım yıl dönümüydü, ona da ulaşmış oldum.

Neyse, yazıya geçersek:

Not: Yeni sezonda başlayacak dizilerle ilgili beş kanalı beş yazıda topladım. Şuradan bakabilirsiniz.

* Geçtiğimiz hafta iki adet yeni dizi başladı:

- Narcos: Diziden daha önce şurada bahsetmiştim, bir daha açmayayım. Netflix’ten kolay kolay kötü dizi çıkmadığından her türlü tavsiye edebilirim kendisini. İngilizce dışı dillere çok başvurma, dış ses bir anlatıcı kullanma gibi bazı detaylar tuhaf gelebilir ama belki de hiç rahatsız olmazsınız. Belli mi olur? Konuyla bir derdiniz yoksa deneyin.

- The Carmichael Show: NBC komedisi. Sezon altı bölüm, onu da haftada ikişerden yayınlayacak. Kaldı dört. Zaten üç haftaya kadar sezon açıldığından makul… Komedyen Jerrod Carmichael’ın yarı otobiyografik hikayesi üzerine; Jerrod’un sevgilisi ve ailesi ile ilişkilerini işliyor. Reyting olarak iyi başladı.

- Ayrıca MTV dizileri Awkward ve Faking It de ekranlara geri döndüler.

1 2 3
/ Aytaç Kara
01/09/2015 02:32
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI