Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kurt’u Kaptılar Matmazel!

 

.

 Bazı kadro haberlerine bakarsak: 

- Anna Paquin, True Blood sonrası ilk projesini buldu: Madame X. mini bir dönem dizisi. Kate Manning’in My Notorious Life kitabından uyarlama ve New York’ta kocasına kadın doğum işlerini büyütmesinde yardımcı olan bir kadın üzerine.

- The Killing’in Sarah Linden’ı Mireille Enos da yeni projesini buldu: ABC’den onay alırsa izleyeceğimiz, Shonda Rhimes’ın şirketinin hazırladığı The Catch. Dolandırıcıları ortaya çıkararak para kazanan adli muhasebeci bir kadın,hayatı gayet yolundayken her şeyi karıştıracak bir davayı önünde buluyor.

- Gotham’dan gelen haberlere göre Fish Mooney’i canlandıran Jada Pinkett Smith, sezon sonunda diziden ayrılıyormuş. Ayrıca filmlerde Martin Freeman’ın oynadığı Lucious Fox’u Chris Chalk canlandıracakmış.

- 30 Rock’tan sonra filmlere ağırlık veren Alec Baldwin de yeni dizisini bulmuş; HBO için hazırlanan ismi daha belli olmayan dizide milyarder, boşanmış, çapkın ve yardımsever New York belediye başkanı rolünde olacakmış.

- Glee’nin Sue’su Jane Lynch, CBS’ten onay alırsa izleyeceğimiz Angel From Hell’in kadrosuna girmiş. Konu: Allison’ın hayatına giren Amy, onun koruyucu meleği olduğunu iddia eder vearalarında bir dostluk oluşur. Ama Allison, Amy’nin deli mi yoksa melek mi olduğundan emin değildir.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
10/03/2015 09:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI