Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kim daha yakışıklı?

Deniz Seki neredeyse altı aydır ortalıklarda yoktu. Sonra geçtiğimiz hafta sanki en büyük kanun kaçağımız yakalanıyor gibi Deniz Seki yakalandı. Yanlış seçimlerin insanı nerelere getireceğini bir bırakalım da galiba bu olayla ilgili en önemli şeyi Sezen Aksu söyledi. Deniz Seki’ye “Hapishaneyi verimhaneye çevir,” demiş mektubunda. Deniz Seki ile ilgili en önemli şey, her şeyi çok fazla yaşıyor oluşu. Bütün bunlar da bu yüzden oldu zaten. Şimdi Deniz Seki’nin bu hazinesini paylaşma zamanı. İlk başlarda içi dinmese de, hatta belki hiç dinmeyecek olsa da, bu zamanı daha iyi hatırlaması için.Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol ayrılığına herkes çok şaşırdı. Uzun soluklu ilişkileri ile bildiğimiz Sinem Kobal’dan mı kimse bunu beklemiyordu yoksa kadının bu ilişkiye tutunduğunu mu zannettiler bilemem ama Sinem Kobal, kendisinin ayrıldığını söylemiş. Sebebinin de evlenmeyi istemediği olduğu söyleniyormuş. E yani ne var bunda? Evlenmek istemeyebilir. Ayrıca bence zaten İbrahim Çelikkol’un o koca köpeği çok korkunç. Ondan da kaçmış olabilir Sinem Kobal.

Kim Kardashian’ın Paper dergisinin kapağı için verdiği pozlar çok konuşuldu. Görmeyen kalmadı diyebiliriz. Ben çok destekledim doğrusu. Kadın çıplak poz vermek istedi ve yaptı. Kime ne? Glee’nin kayan son yıldızı Naya Rivera ise, Kim Kardashian’ın pozu için işte “Sen bir annesin, nasıl bunu yaparsın?” falan diye saçmalamış. Ya, insanlar birilerinin annesi olunca ne oluyor ki? Ayrıca ayıp değil, bir şey değil. Açıklamalarıyla Eminem’i aratmayan Naya Rivera sonra da evlenince karşı cinsten insanlarla arkadaşlığın yanlış olduğu anlamını çıkaran şeyler söylemiş. Bu insanın nasıl beş sezon Glee’de oynadığını anlamış değilim.

Şeref Meselesi başlamadan önce bu hafta Ulan İstanbul’da küçük bir tanıtımı oldu. Hafif fragmanımsı bir şey değildi bu, daha absürt bir durumdu. Sanki Kanal D’nin şu eski yeni sezon tanıtımlarından bir parça gibiydi. Sonra Şeref Meselesi’nin özel gösteriminde Ekranella’nın kareleri arasına giren Kaan Yıldırım ve Kerem Bürsin fotosunda bir şey keşfettim. Pek Sevgili Kaan Yıldırım ve Kerem Bürsin aynı karedeyken Kaan Yıldırım’ı azıcık gergin gördüm. Gerilme sen canım. Seni daha çok seven ve daha yakışıklı bulan bir kitle var. Biliyorum!

Haftanın Prensesi

 Televizyonda ilk prenses dediklerimden olan Orkun Civanoğlu, uzun zamandır yok Mira’nın hastalığı, yok aşk acısı, yok tuzaklar derken bu sıfatından uzaklaşmıştı. Son bölümde intihar etmek üzere olan Murat’a aşağıdan “Saatimi sen mi çaldın?” diye bağırması, o saati ararken hiçbir surette elini kirletmemiş olmasıyla bu sıfatı tekrar geri aldı ve MedCezir’den ayrı olarak haftanın prensesi oldu.

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI