Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kermit ve Miss Piggy: Ayrılık ateşten bir ok

Ayrılığım seni yakmadı mı? / Yüzün kızarmış canın acımadı mı? (Hande Yener)

Bu hafta ben de sektör sorunlarına yoğunlaşmaya karar verdim sevgili okuyucularımız.
Çocukluğumuzdan beri severek izlediğimiz Kermit ve Miss Piggy yolları ayırdılar. Ama ikisi de medeni kuklalar oldukları için birlikte çalışmayı sürdüreceklerini açıkladılar.

Miss Piggy ve Kermit, 4 Ağustos 2015 Salı günü, uzun süreli ve artık ızdırap haline dönüşmüş olan aşklarını sona erdirdikleri yönündeki açıklamaları ile sevenlerini şaşırttılar. Ünlü çift, bununla birlikte 22 Eylül’de ABC’de ilk bölümü yayınlanacak Muppets mockumentaryde  birlikte çalışmaya devam edeceklerini duyurdular.

“Yollarımız ayrıldı” yönünde beyanatta bulunan Kermit ve Miss Piggy, daha sonra sosyal medya hesaplarından da  açıklama yaptı. “Etraflıca düşündükten ve yeteri kadar ağız dalaşı yaptıktan sonra ilişkimizi sonlandırma kararı aldık.” 2015 yazı, ayrılıkların yoğun olarak yaşandığı bir yaz olarak hatırlanacağa benzer. Son iki ay içinde Blake Shelton ve Miranda Lambert, Ben Affleck ve Jennifer Garner, Gavin Rossdale ve Gwen Stefani, bizden de Yeşim Salkım-Hakan Eratik, Kutsi- Sinem Bayraktutar, Bade İşçil-Malkoç Sualp ayrılık haberleri gelmişti.

BİR DOMUZ VE BİR KURBAĞANIN ENGELLERİ AŞAN AŞKI

Türler arası ilişkiyi anlatması bakımından Muppet Show’un televizyon dünyasında özel bir yeri var. Bir domuzla kurbağa pekâlâ birlikte olabilir. Üstelik ille de burada geleneksel cinsiyet rollerini takip etmeye de gerek yok. Dişi domuzlar da ilgilerini açıkça gösterebilir. Yıllar önce Larry King, Miss Piggy’ye bu birliktelikten nasıl bir çocuk ortaya çıkmasını beklediği yönünde bir soru sorduğunda, Miss Piggy harikulade bir cevap vermişti: “Sevilen bir çocuk olacak Lawrence. Sevilen bir çocuk. – İlişkisinden bahsederek- birbirini sevdikten sonra ne farkeder? “

1 2 3 4
/ Defne Akman
06/08/2015 00:14
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI