Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kavuşturamadıklarımız

Ekranella bir süre hacklenme durumları yüzünden başka kanallarla bizlerleydi, sizlerleydi. Tam olarak kavuşamamıştık. Ekranella'nın açılışındaki ilk Pembe Halı'da da bir şekilde kavuşamamış aşıklardan bahsetmek istiyorum. Bizim Ekranella'ya kavuştuğumuz gibi sevenler kavuşsun istiyoruz! Kavuşamayanları benim gıcık olduğum üç çiftle anlatıyorum.

Kuzey-Cemre

Ben ilk başlarda Cemre, Güney'i Kuzey ile aldatacak diye Kuzeyci oldum. Cemre'nin hırslı bir karakter oluşu daha çok hoşuma gidiyordu. Kuzey de hırtlığıyla gönlümüzde taht kurmuştu. Cemre'nin Kuzey'i daha ilk bölümlerde Banular'la gittikleri tatilde sırf ''Sen Banu'dan daha güzelsin,'' dedi diye öpmesini hala unutamıyorum. Sonra bunların kavuşamama durumu birbirlerinden çıktı, başkalarını ortaya attığı yanlış anlaşılmalara döndü. Yanlış anlaşılmalar arttıkça Cemre ve Kuzey saflaştı ve onlar böyle oldukça ben kavuşamasınlar istedim. E, yani bir doğru düzgün birbirinizle konuşmadan başkalarının oyunlarına düşüyorsanız, üzgünüm ama aşkı hak etmiyorsunuz demektir bu. Kavuşamamaları neredeyse finale kadar sürdüğü için ben mesela Cemre ve Kuzey'in ilişkilerindeki dinamiklerden hiç haberdar değilim. Bir ay sonra boşanmadıkları ne malum?

Aliye-Deniz

Aliye'nin o bet konuşmasına ve Deniz'in sırf anne özleminden gayet Oedipus'vari bir şekilde aşkından helak olmasına çok gıcık olmuştum. Deniz'in o sıkıcı kayıplığı, Aliye'nin ruhsuzluğu tabii ki de bir süre ayrı ayrı sürünmelerine sebep oldu. Sonra mesela ben nasıl bir araya geldiler hatırlamıyorum bile. Deniz diziden ayrılmıştı galiba son altı bölümden önce, Aliye de tekneyle açılmıştı o gıcık çocuklarını alıp. Bence hiç kavuşmadılar ve umarım Aliye asla geri dönmemiştir.

Kerem-Zeynep

Kerem ile Zeynep kavuştular tabii ki. Hatta çıkıp ayrıldılar falan ama o kadar uzun süre birbirlerine saçma sebeplerden uzak durdular ki bence olayın hevesi kaçtı. Dizi ilk başladığında Kerem Sayerci olan ben bile bu aşk yüzünden soğudum ondan. Birbirlerinden nefret eden insanların aşkına inanan birisi olarak Zeynep ve Kerem için şu aşk/nefret olayı o kadar saçma bir hale gelmişti ki onun bile tadı yoktu. Kerem Sayer Melis'indir, Melis'in kalacaktır hatta yani.


Haftanın Prensesi 

Şeref Meselesi'nin olay fragmanını izledim ve tabii ki Sibel'e yediği tokattan ve aldığı darbelerden önce bir ön destek olmak adına, onu haftanın prensesi ilan etmeye karar verdim. Üzgünüm Kübra, nope yani hiç destekleyemiyorum seni. Sibel döner dolaşır, o tokadı aynı şekilde değil ama bir yolla senin yüzüne geri çarpar emin ol! Sibel hayranlığından da çıldırıyorum. Açık açık da söyledim rahatım artık!       

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI