Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
İstilaya geldiler!
 

- Netflix’in Fransızca yayınlayacağı ilk dizi olan Marseille’in kadrosuna ünlü aktör Gerard Depardieu başrol olarak katıldı. Diziden şurada bahsetmiştim.

- 2016’ya ertelendiğinden az önce bahsettiğim Westworld’ün kadrosuna Once Upon a Time’ın Pinokyo’su Eion Bailey, Jimmi Simpson (House of Cards), Clifton Collins Jr. (Red Widow) ve Sidse Babett Knudsen (Borgen) katıldılar.

- Daredevil’in ikinci sezonuna gelmesi beklenen Elektra için oyuncu açıklaması bir süre önce yapıldı: Elodie Yung.

- Nathan Lane, ilk sezonu O.J. Simpson’ın eski eşini ve sevgilisini öldürmekten yargılandığı davayı anlatacak olan American Crime Story’ye O.J.’in avukatlarından F. Lee Bailey’i canlandırmak üzere diziye katıldı.

- Margo Martindale, yedinci sezon için The Good Wife’a katıldı.

- Geçtiğimiz sezon Scandal’da iki bölüm Marcus Walker karakteirni oynayan Cornelius Smith Jr. yeni sezonda ana kadroda yer alacak.

- Adam Rothenberg’ün ayrıldığı Wicked City’ye Jeremy Sisto katıldı. Los Angeles’ta geçen bir seri katil hikâyesine dayalı dizi 27 Ekim’de başlayacak. Fragman.

- Ralph Brown (Agent Carter) ve Klara Issova (Crossing Lines) başrolünde Sean Bean’in olduğu Legends’ın ikinci sezon kadrosuna katıldılar.

- 1978 yapımı müzikal komedi filmi Grease, FOX’a canlı yayınlanacak bir müzikal olarak hazırlanıyor. Filmde John Travolta’nın oynadığı Danny Zucko’yu da Graceland’in Mike’ı Aaron Tveit’in canlandıracağı açıklandı.

Daha önce de Sandy’yi Julianna Hough’ın, Rizzo’yu Vanessa Hudgens’ın canlandıracağı açıklanmıştı.

- Tek gecelik bir müzikal şov olarak yayınlanacak bir diğer dizi olan The O.C.’nin müzikal kadrosunun birazından geçen haftaki yazıda bahsetmiştim. Ryan’ı Tilky Jones'un (Nashville, Sean Butler) , Marissa’yı Molly McCook'un, Seth’i Brendan Robinson'ın (Pretty Little Liars, Lucas) ve Summer’ı da Greer Grammer'ın (Awkward, Lissa) oynayacağı da açıklandı.

Müzikal 30 Ağustos'ta Los Angeles’ta sergilenecek.

Bu haftalık da böyle oldu işte efendim. Haftaya yeni haberlerle tekrardan görüşmek dileğiyle…

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
15/07/2015 00:02
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI