Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
İstilaya geldiler!

* Çok sevgili Agatha Christie’nin yazdığı onlarca kitap var ama kuşkusuz bunların en ünlüsü bizdeki baskı ismiyle 10 Küçük Zenci. Orijinal ismi And Then There Were None olan ve 100 milyondan fazla satan bir kitap olmasının yanında tiyatroya, TV’ye ve sinemaya da zamanında uyarlanmışlığı var. İşte, modern dünyada bir kez daha bu güzelim eserin uyarlaması yapılıyor. Lifetime ve BBC One’ın ortaklığında mini dizi olarak ekranlara gelecek, Londra ve Cornwall’da çekimlere başlamışlar ve kadrosunu da kurmuşlar.

Douglas Booth, Charles Dance, Maeve Dermody, Burn Gorman, Anna Maxwell Martin, Sam Neill, Miranda Richardson, Toby Stephens, Noah Taylor ve Aidan Turner.

* Gelelim artık dizilerdeki önemli kadro haberlerine:

- Geçtiğimiz sezon Game of Thrones’ta yer almayacağı açıklanan Bran Stark’ın yeni sezonda diziye döneceği açıklandı. Haliyle Hodor da onunla dönecektir.

- Shonda Rhimes’ın ABC’ye hazırladığı dördüncü dizi olan The Catch’in erkek başrolünün dizinin yayınlanacağı kesinleştikten sonra değiştirilmesine karar verilmişti. Yenisi bulundu: Peter Krause (Six Feet Under, Parenthood).

Dizi, nişanlısı tarafından dolandırılan bir sahtekâr avıcısının durumu temizlemekle uğraşması ve işine devam etmesi üzerine. Krause nişanlıyı, Mireille Enos (The Killing, Sarah Linden) da ana karakteri oynayacak. Fragman.

- Person of Interest’in Root’u Amy Acker, Louis’in kız kardeşini canlandırmak üzere Suits’e geliyor.

- Christina Hendricks (Mad Men), Showtime’a hazırlanan dizilerden Roadies’in kadrosundan ayrıldı. Yapılan açıklama karakter üzerinde değişikliğe gidildiği yönünde. Dizinin konusu sürekli yollarda olan bir müzik grubunun çıktığı turnede yaşananlar üzerine.

- The Simpsons’ta Mr. Burns’ü ve Ned Flanders’i seslendiren Harry Shearer daha önce diziden ayrılacağını açıklamıştı. Bir şekilde ikna olmuş olacak ki geri dönüyor…

- 1997-2001 arasında Amerika’nın ilk kadın Dışişleri Bakanı olarak görev yapan Madeleine Albright, kendisini canlandırmak üzere Madam Secretary’ye konuk olacak.

- Adan Canto (The Following) yeni ABC dizisi Blood and Oil’e ana karakter oyuncusu olarak katıldı. Fragman.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
15/07/2015 00:02
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI