Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
İstilaya geldiler!

* Gelelim onay ve iptallere:

- Lifetime, ilk sezonu hali hazırda devam eden UnReal’a 10 bölümlük ikinci sezon onayı verdi. Dizi, popüler bir flört yarışmasının perde arkasında dönen olayları anlatıyor.

- HBO da Ballers’a ikinci sezon onayı verdi. Diziden şurada bahsetmiştim.

- Comic Con yazılarında var ama araya girsin: MTV, Teen Wolf’a 20 bölümlük altıncı sezon onayını verdi.

- ABC Family, Stitchers’a ikinci sezon onayı verdi. Dizi, yeni ölmüş kişilerin hafızasına girip anılarını kullanarak çeşitli cinayetleri veya vakaları çözmeye çalışan kadın bir ajan üzerine.

- WGA, Salem’e üçüncü sezon onayı verdi.

- Sundance, Rectify’a dördüncü sezon onayı verdi.

- Netflix, Between’e ikinci sezon onayı verdi.

- Comedy Central, South Park’a 21, 22, 23. sezonlar için onay verdi.

- Aynı Comedy Central Workaholics’e de iki sezonluk onay verdi.

- ‘Altı Sezon Bir Film’ sloganıyla ortalıkta dolanıp duran, NBC iptal edince altıncı sezonu Yahoo!’ya transfer olarak tamamlayan Community’nin Yahoo’da yayınlanacak bir yedinci sezonunun olMAyacağı açıklandı. Ama film hala planlanıyormuş.

* NBC kısa süre önce yaptığı açıklamayla sezon başında iptal etse de sezonunu tamamlayacak olan Hannibal’ın ve ikinci sezon onayı verdiği Aquarius’un kalan bölümlerini 'Cumartesi' günü yayınlayacağını duyurdu.

(Cumartesi, Amerikalıların diziyi geçtim, doğru düzgün TV bile izlemediği bir gün…)

* Showtime’da ekrana gelecek Twin Peaks’in televizyonlara geri dönüşü 2017’ye ertelenirken, başrollerinde Anthony Hopkins’in de olduğu Westworld, Sonbahar'dan 2016’ya kaydı.

* Prison Break’in ekranlara geri dönüşü için ise ciddi adımlar atılmaya başlanmış. Dizide Dr. Sara Tancredi’yi canlandıran Sarah Wayne Callies, diziye dönmesi için teklif aldığını açıkladı.

* Altıncı sezonu son olacak Downton Abbey’in Mary’si Michelle Dockery, şimdiden kendine rol bakmaya başladı bile. Aynı şekilde Wayward Pines’ın arkasındaki isimlerden Chad Hodge da başında olacağı yeni dizisini buldu görünüyor. Üstelik Wayward Pines’ın uyarlandığı seriyi yazan Blake Crouch'ın yarattığı Letty Dobesh karakterinin merkezde olduğu kitap serisinden uyarlanacak bir dizi için.

Dizinin TNT’de yayınlanması düşünülüyor ve adı Good Behavior olacak. Ana karakter Letty, bir hırsız, hapisten yeni çıkmış bir üçkağıtçı. Ama bir adamın karısını öldürmek için kiralık katil tuttuğuna kulak misafiri olunca işi durdurmak için katil ile tehlikeli bir ilişkinin içine giriyor.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
15/07/2015 00:02
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI