Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
İstilaya geldiler!
 

* Ama hayat ve dizi portföyü sadece Comic Con’daki dizilerden oluşmuyor. ‘Diğer’ dizilere ve Comic Con haricinde olanlara da bakalım. Öncelikle geçtiğimiz haftanın yeni dizileri:

- The Spoils Before Dying: The Spoils of Babylon‘un devamı niteliğindeki üç bölümlük mini dizi. Dönem 1950’ler. Bir caz piyanisti özel dedektifliğe başlıyor ve bir cinayet soruşturmasının içine dahil oluyor. IFC isimli kanalın dizisi. Fragman.

Bugün de iki yeni komedi başlıyor:

- The Jim Gaffigan Show: TVLand dizisi. Jim Gaffigan, New York’ta küçük bir evde eşi ve beş çocuğuyla yaşayan bir komedyendir. Dizi, komedyenin kendisinin kurgu versiyonunu canlandırdığı kahkaha efektsiz bir dizi. Fragman.

- Impastor: TVLand dizisi. Kumar borcu olan Buddy Dobbs (Michael Rosenbaum) tefeciye olan borçlarından kurtulmak için birinin kimliğini çalar ve onun yerine geçer. Ama geçtiği kişi küçük bir kasabada rahiplik yapmaya başlayacak olan bir eşcinsel çıkar. Fragman.

- The Outcast: BBC One’ın iki bölümlük mini dizisi. 2. Dünya Savaşı sonrası İngiltere’de geçiyor. 10 yaşındaki Lewis Aldridge annesini yeni kaybetmiş, yakın olmadığı babası da kısa sürede yeniden evlenmiş. O da ölümü atlatmaya ve yeni hayatına adapte olmaya çalışıyor. Dahası bölgedeki savaş sonrası hayatın üstüne de eğiliyor. Fragman

* Ayrıca Dominion, Rectify, Ray Donovan, Masters of Sex ve The Strain de yeni sezonlarıyla geri döndüler.

* Onay ve kadro haberleri serisine girmeden ekstraları aradan çıkaralım:

- Bir süre önce hakkında bir sürü kadının peşi sıra tecavüz ve taciz iddiasında bulunduğu -ki bunu ilk çıktığında yazmıştım- Bill Cosby ‘nihayet’ bazılarına seks için uyuşturucu verdiğini kabul etti. Karısı Camille de dalga geçermiş gibi ‘kadınların rızası olmadan böyle bir şey olduğunu düşünmediğini’ dile getirdi. İKisi de ayrı katlanılmazlar.

- Game of Thrones’un Cersei’si Lena Headey ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

- Supergirl’ün başrolü Melissa Benist (26, Glee) ve bir diğer Glee oyuncusu Blake Jenner (22) evlendiler.

- Bir süre önce alkollü araç kullanmaktan gözaltına alınan John Stamos, rehabilitasyon merkezine yattı.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
15/07/2015 00:02
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI