Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hiç Nefes Aldırmıyorlar

* Sıra geldi planlanan yeni dizilere ve onlardan bozma yeni kadro haberlerine:

- Yakın arkadaşlar Ben Affleck ve Matt Damon’ın Syfy’da yayınlanması için işbirliği içine girdikleri dizi Incorporated’in başrol oyuncusu Georgina Haig (Fringe, OUAT) oldu.

Konusu: Sınırsız güçlere sahip şirketlerin olduğu bir gelecekte Ben Larson ismindeki bir adam, sevdiği kadını kurtarmak için kimlik değiştiriyor ve bu dünyaya sızıyor. Amacı bütün sistemi ele geçirebilmek.

- Geçtiğimiz sezon The Royals ile dizi sektörüne girişini yapan E!, hazırladığı ikinci dizi The Arrangement için başrolünü buldu: En son Dallas’ta John Ross olarak izlediğimiz Josh Anderson.

Konusu: Bir çeşit modern zamanda geçen Sindirella hikâyesi. Dönemin en seksi aktörlerinden Kyle West ile başrolde oynayacak kadın olmak için seçmeye katılan Megan, kendisini bir anda rüya gibi bir ilk randevuda bulur. Ardından da önünde Kyle ile arasında geçecek ilişkiyi detaylandıran bir anlaşmayı buluverir.

* Her yaza yeni bir dizi hazırlayan (Under the Dome, Extant, Zoo) CBS, gelecek yaz için Braindead isimli sezonu 13 bölümlük bir dizi sipariş etti.

Konusu: Hill, Washington'da çalışmak üzere ilk işini bulmuştur ama çalışmaya başlamasıyla birlikte hükümetin esasında çalışmayı bıraktığını, çünkü etraftaki bütün politikacılarının beyinlerinin uzaylılar tarafından yendiğini keşfeder.

* Birkaç gün önce bir 90’lar zamanının sevilen dizisi Xena’nın (Zeyna) geri döneceğine ve hatta NBC’de yayınlanacağına dair bazı haberler çıktı. Ama sonrasında Lucy Lawless Twitter’ından yaptığı açıklamayla bu dedikoduların gerçeği yansıtMAdığını açıkladı.

* Jay Z ve Will Smith, HBO’da yayınlanacak bir mini dizi için iş birliği içine girdiler. Emmett Till cinayeti ve Afro-Amerikan Sivil Haklar Hareketi’nin kurulması üzerine bir dizi olacak. Till, 1955’te 14 yaşındayken ırkçı bir hareket sonucu öldürülen Afro-Amerikalı bir çocuktu.

* Criminal Minds’ın Jennifer Jareau’su A.J. Cook bir oğlan bebek sahibi oldu.

Bitmek bilmez kadro haberlerinin sponsor olduğu bu haftanın yazısı da böyleydi işte. Haftaya tekrar görüşmek dileğiyle efendim.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
27/07/2015 14:32
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI