Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hiç Nefes Aldırmıyorlar

* Bir doz daha kadro haberi:

- Geçtiğimiz sezon The Flash’ta Eddie karakteriyle izlediğimiz Rick Cosnett, yeni ABC dizisi Quantico’ya eşcinsel bir FBI analisti olarak katıldı. Fragman.

- Geçtiğimiz sezonun en hit dizisi Empire’a konuk olacak ünlü isimlere Ludacris de ekleniyor.

- The Vampire Diaries’in Jeremy’si Steven R. McQueen, Chicago Fire kadrosuna ekibe yeni katılan çaylak itfaiyeci olarak dahil oldu.

- Amy Irving (Carrie)  ikonik bir fotoğrafçıyı oynamak üzere, Michael J. Fox da karakterini tekrar etmek üzere The Good Wife’a gelecekler.

- Emily Swallow (The Mentalist), Supernatural’da baştan çıkarıcı ve tehlikeli bir karakteri canlandırmak için diziye katıldı.

- Hart of Dixie’nin Shelby’si Laura Bell Bundy, ABC Family’nin yeni hazırladığı dizilerden Recovery Road’a dahil oldu. Dizi, bağımlılıkla baş etmeye çalışan ergen bir kız ve onun kendi gibi olan arkadaşları üzerine.

- True Blood’ın Keith’i Riley Smith, Rayna’nın yeni Highway 65 sanatçılarından birisi olarak Nashville’e dahil oldu.

- 2016’ya ertelenen Westworld’ün kadrosuna Once Upon a Time’ın Pinokyo’su Eion Bailey’in katıldığını iki hafta önce yazmıştım ama o gidip yerine Ben Barns (Narnia) katıldı. Diziden şurada bahsetmiştim.

- Bravo’nun ilk dizisi Girlfriends’ Guide to Divorce’un ikinci sezon kadrosuna Maury Sterling (Homeland), Megan Hilthy (Smash) ve Aaron Station (Mad Men) katıldılar. Boşanan bir kadının değişen hayatı üzerine olan dizide Sterling Jo’nun eski kocasını, Hilthy onun yeni karısını ve Staton da dizideki kızlardan birisinin yeni sevgilisini oynayacak.

- İkinci sezonunda yeni bir konu ve neredeyse yeni bir kadroyla gelecek olan American Crime’ın kadrosu genişliyor. Joey Pallari, bir okul partisinin ertesi gününde herkesçe suçlanan ve hayatını mahvetmeye çalışanlarla uğraşan ana karakter Eric’i canlandıracak. Connor Jessup (Falling Skies), ekonomik açıdan farklı iki okulun öğrencileri arasında karmaşa yaratmakla suçlanan bir karakteri canlandıracak.

Yetişkin kadro ise Hope Davis’in (Wayward Pines, The Newsroom) lise basketbol koçunu oynayacak olması var.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
27/07/2015 14:32
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI