Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hiç Nefes Aldırmıyorlar

* Çıkışını görebilmek dileğiyle kadro haberlerine girişimizi yaparsak:

- Geçtiğimiz sezon Fargo ile oldukça beğenilen ve Altın Küre’yi evine götüren Billy Bob Thornton, Amazon’un yayınlamak için onay verdiği dizisi The Trial’a başrol oldu.

Konusu:  Zamanında kendi kurduğu hukuk firması batmanın eşiğine gelince kapıya koyulan bir avukat, önüne gelen bir cinayet vakasında karşısında firmasını buluveriyor. Rol daha önce Kevin Costner’a gitmişti ama anlaşılamamıştı.

- Gotham’ın ikinci sezonuna Gordon’un idolü olan Komiser Nathaniel Barnes karakteriyle Michael Chiklis (American Horror Story) dahil oldu.

- American Horror Story, otel konseptli yeni sezonuna eski oyuncularından Lily Rabe’i de dahil etti; oyuncu bir seri katili canlandıracak.

- Altı bölümlüğüne ekrana geri dönecek olan The X-Files’ın kadrosuna Robbie Amell (The Flash, The Tomorrow People) ve Lauren Ambrose (Six Feet Under), ekibe katılan yeni ajanlar olarak dizide yer alacaklar.

Dizide Melvin Frohike, Richard 'Ringo' Langly ve John Fitzgerald Byers karakterlerini canlandıran oyuncular da karakteriyle yeniden yer alacaklar.

- Arrow’a DC evreni kötülerinden Jeremy Tell‘i (Double Down) canlandırmak üzere JR Bourne (Teen Wolf), yine Oliver’ın düşmanı olacak kişilerden Baron Reiter’i Jimmy Akingbola canlandıracak.

- Lost’un Penny’si Sonya Walger, Shonda Rhimes’ın ABC’ye hazırladığı dördüncü dizi The Catch’in kadrosuna diziden ayrılan Betheny Joy Lenz’in yerine katıldı. Dizi, sahtekar avcısı bir kadının nişanlısı tarafından avlanması üstüne. Alice hem işini devam ettirebilmenin, hem de konuyu duyurmadan çözebilmenin peşinde.

Sonya Walger de dolandırıcı nişanlının suç ortağı karısını canlandıracak. Fragman.

- The Vampire Diaries’de Jesse karakteriyle izlediğimiz Kendrick Sampson, bir diğer Shonda Rhimes yapımcılığındaki dizi How to Get Away with Murder’ın ikinci sezon kadrosuna ‘gizli’ bir rolde katıldı.

- Zach McGowan (Black Sails, Shameless), yerlilerden kötü karakterde birini canlandırmak üzere The 100’a katıldı.

- FOX dizisi Sleepy Hollow’un kadrosuna Abbie’nin yeni patronu olarak Lance Gross (Crisis) dahil oldu. The Wayward Pines’ın Theresa’sı Shannyn Sossamon ise Abby ve Ichabod’tan yardım isteyen gizemli bir karakteri canladırmak üzere diziye katıldı.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
27/07/2015 14:32
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI