Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Geçtik ekranın başına BEBEK BEKLİYORUZ

Dizilerde hiç seks yok, kimse sevişmiyor dedik, sonra ne olduysa oldu, şu an prime time hamilelerden geçilmiyor. Hem olacak şey mi, bazıları daha evli bile değil. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni doğum yapan 'bekar anne' Nazlı'sına ve Hayat Mucizelere Gebe'nin İnci'sinin evli bir kadın olarak doğuracağı bebeğine selam gönderip, hali hazırda bebek bekleyen ana karakterlere bakalım:

Ayşegül (Poyraz Karayel)

Tam bir aşk bebeği olacak bu. Ama işi çok zor. Çünkü dedesi olacak Adil Topal, bebeğin varlığını annesinden bile önce öğrenmekle kalmayıp bu dünyaya gelmemesi konusunda elinden geleni ardına koymayacak. Ama biliyoruz ki bu çocuk doğacak, o yeni hayat buraya gelecek. Anne Ayşegül (Burçin Terzioğlu) ve baba Poyraz henüz evli değil ama teklif yapıldı, kabul edildi, o iş tamam yani. (Kanal D, çarşamba, 20:00)Güneş (Güneşin Kızları)


Evliliğinin çatırtılarını görmezden gelmeye çalışırken bir de vahim bir cinayete karıştı; ruh sağlığı bozulan Güneş'in işi çok zor. Küçücük bir bebeğin bunca yanlışı düzeltmesi, geçmişin günahlarını affettirmesi ise imkansız. Bu bebek her ne kadar kutsal evlilik bağı kapsamında can bulmuş olsa da o can bu yükü taşır mı, belli değil. Belki bir mucize olur. (Kanal D, pazartesi, 20:00)Zeynep (Aşk Yeniden)


Göstermelik evlilikten aşklı meşkli gerçek evliliğe geçiş biraz zor oldu ama bebek fazla bekletmedi, Selim'e kardeş geliyor. Anne Zeynep (Özge Özpirinççi) ne kadar sakinse, baba Fatih (Buğra Özsoy) o kadar heyecanlı. "Hamileyiz!" diyen erkeklerden diyeyim, gerisini siz düşünün. (Fox, salı, 20:00)Dilara (Paramparça)


Biz Gülseren'den haber beklerken dizi sağ gösterip sol vurdu ve ekranların en klas, en asil karakteri Dilara bir anda hamile kalıverdi. Aynı anda bebeğin babasıyla ilgili gerçekleri öğrenip bulutlardan yere indi ama kürtaj masasından da son anda çektiği "Durun!" ile kaçtı. Açıkçası ailevi açıdan en alengirli durum burada. Bebek paçayı kurtardı, ama anne ve babanın durumu meçhul.  Eğer aşk gerçekten her şeyi affederse bir tek Dilara (Ebru Özkan) ve Harun'un (Barış Falay) durumunda edebilir, göreceğiz. (Star, pazartesi, 20:00)

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI