Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Çığlık atmaya hazır olun!

* Aynen devam:

- Nip-Tuck’ın Christian Troy’u Julian McMahon, Syfy’ın ‘uzaylı’ draması Hunters’ın kadrosuna katıldı. Dizi, karısı ortadan kaybolunca yolu devletin içindeki gizli bir birimle kesişen bir adamın karısını ararken başından geçenler üzerine. Sezonu 13 bölüm sürecek.

- DC kötülerinden Tigress’i canlandırmak üzere Gotham’ın kadrosuna Jessica Lucas (Gracepoint, Renee) katıldı. Gezdiği diziler yazmakla bitmez James Frain de karakterin kardeşi Theo’yu oynamak üzere diziye gelecek.

* Son olarak yeni projelerden de biraz bahsedelim:

- Showtime, Stephen King’in The Stand (Mahşer) isimli kitabını sekiz bölümlük mini dizi olarak karşımıza getirmeye hazırlanıyor. Dizi, Amerikan popülasyonunu vuran ölümcül bir virüsün ardından iyi ile kötü arasındaki çıkan amansız mücadeleye odaklanan bir yapım olacak.

- AMC de Dexter ve Nurse Jackie’de yapımcılık yapan Clyde Philips’e yeni bir dizi sipariş etti. Danimarkalıların şimdiye kadar iki sezon yayınlanan Bankerot isimli dizisinin uyarlaması kanala dizi olacak ve sezonu 10 bölüm sürecek.

Konu: Restoran açmak için ellerindeki son şansı kullanan iki yakın arkadaşın başından geçenler üzerine olacak. Bunlardan birisi başı mafya ve kanunla belada olan yetenekli bir aşçı, diğeri de ergen oğlunu tek başına büyütmeye çalışan bir şarap ustası.

Bu haftalık da böyle oldu işte. Haftaya tekrardan görüşmek dileğiyle efendim.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
30/06/2015 10:10
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI