Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Çığlık atmaya hazır olun!

* Geldi sıra kadro haberlerine:

- Game of Thrones’un Oberyn Martell’i Pedro Pascal, Netflix’in 28 Ağustos’ta başlayacak dizisi Narcos’ta karşımıza çıkacak. Diziden daha önce şurada bahsetmiştim. Oyuncu, Escobar’ı içeri tıkmak için peşinde olan Meksikalı bir ajanı canlandıracak.

- Ardı ardına cinayet işlenmeye başlayınca karışan bir üniversite kampüsü üzerine kurulu Ryan Murphy dizisi Scream Queens’in kadrosuna, ünlü şarkıcı Ariana Grande’nin karakterinin annesi olarak Charisma Carpenter (Angel, Cornelia), babası olarak da Roger Bart (Revenge, Mason) katıldı. Dizi 22 Eylül’de başlıyor. Fragmanı.

- İkinci sezon kadrosunu genişletmeye devam eden Outlander’a tarihin bilindik figürlerinden Louise de Rohan’ı canlandırması için genç oyuncu Claire Sermonne seçildi. Karakter farklı kişiliklere sahip olsalar da Claire ile arkadaş olacak olan biri.

- The Fosters’ın ana karakterlerinden Jesus’u canlandıran Jake T. Austin’in diziden ayrılmasıyla karakteri canlandırmak için genç oyuncu Noah Centineo seçildi.

- İkinci sezonda yeni bir konuyla geri dönecek American Crime’ın kadrosunda ilk sezonda yer alan oyuncular Lili Taylor (Nancy), Elvis Nolasco (Carter) ve Richard Cabral (Hector), yeni sezonda da yer alacaklar.

- FOX’ta 10 bölümlük ilk sezonuyla gelecek yıl içinde yayına girecek Houdini & Doyle’un başrolleri bulundu. (Ayrıca İngiliz ve Kanada ortak yapımı da bir dizi.)

Bir araya  gelerek doğaüstü bağlantıları bulunan cinayetleri çözmek için Londra polisine yardım etmeye başlayan Harry Houdini ve Sir Arthur Conan Doyle’un maceralarının anlatılacağı dizide, Houdini’yi Michael Weston (House M.D., Lucas Douglas), Doyle’u da Stephan Mangan (Episodes, Sean) canlandıracak.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
30/06/2015 10:10
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI